Ajansımızda görevlendirilmek stajyer grafiker arıyoruz - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Ajansımızda görevlendirilmek stajyer grafiker arıyoruz - Ankara ...

Kaiser Creative isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kaiser Creative

Grafiker / Ankara

Alt 11-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımızda görevlendirilmek stajyer grafiker arıyoruz

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Mustafa Kemal Mah. lokasyonunda bulunan ajansımızda görevlendirilmek üzere tam veya yarı zamanlı Photoshop&Illustrator&indesign'a hakim stajyer grafiker arkadaşlar aramaktayız. Yemek ajansımız tarafımızdan sağlanmaktadır ayrıca ufak çapta bir ücret de çalışacak arkadaşa ödenecektir. İlgilenen arkadaşların mail adresimize CV'lerini göndermeleri rica olunur.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Ajansımızda görevlendirilmek stajyer grafiker arıyoruz - AnkaraAjansımızda görevlendirilmek stajyer grafiker arıyoruz - AnkaraAjansımızda görevlendirilmek stajyer grafiker arıyoruz - AnkaraAjansımızda görevlendirilmek stajyer grafiker arıyoruz - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..