Ajanslara süblimasyon baskı yapan şirketler var mı?

Reklam Sektörü - Ajanslara süblimasyon baskı yapan şirketler var mı? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhabalar. Ağırlıkla kişiye özel hediyeler üreten bir firmayız. Fakat bizim hediyeler standart süblimasyon ürünleri değil de biraz daha el emeği, göz nuru dediğimiz cinste özel tasarımlar. Şu ...

kdemirtash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kdemirtash

Grafiker / Balıkesir

Alt 09-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhabalar. Ağırlıkla kişiye özel hediyeler üreten bir firmayız. Fakat bizim hediyeler standart süblimasyon ürünleri değil de biraz daha el emeği, göz nuru dediğimiz cinste özel tasarımlar.

Şu anda şöyle bir sorun yaşıyorum. Müşteri istekleri doğrultusunda bazen hediyeler içerisine sihirli kupa, baskılı yastık, baskılı t-shirt gibi ürünler eklememiz gerekiyor. Bunları süblimasyon sistemimiz olmadığından diğer reklamcılara yaptırıyoruz ve müşteri fiyatına çok yakın fiyatlar alıyoruz. Bu da kar oranımızı oldukça düşürüyor. Müşteriye yapamıyoruz diyemiyoruz fakat süblimasyon sistemine para harcayacak kadar da bu yönde sipariş almıyoruz.

Bu sebeple parekende satış fiyatının hatırı sayılır derecede altında, ajans fiyatı veren ve sürekli çalışabileceğim organize süblümasyon baskı yapan bir şirket arıyorum.

Bana bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memdeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memdeli

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Biz yapabiliriz. dilerseniz görüşelim. internette alodijital ve assailetisim.com adreslerimiz mevcut suanda yapım aşamasında da bir web sitemiz mevcut bardakkupa.com . bizim bardak baskı sistemimiz mevcut (Süblime). Dilerseniz yardımcı olabilirz. Yerimiz İkitelli de *********
Bu mesajdan alıntı yap