Ajansta çalışmak üzere Yardımcı Grafiker veya Asistan Olarak - İstanbul

İş Arayan İlanları - Ajansta çalışmak üzere Yardımcı Grafiker veya Asistan Olarak - İstanbul ...

miqelanjelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miqelanjelo

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansta çalışmak üzere Yardımcı Grafiker veya Asistan Olarak

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop Cs6 -iyi
Adobe İlüstratör Cs6-orta
Adobe indesign Cs6 -orta
Corel Draw X5-orta

İş deneyimi ve içeriği: Görsel tasarım üzerine çeşitli firmalarda freelance olarak çalıştım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Güzel sanatlar resim -heykel mezunuyum ve grafik alanında kendimi daha çok geliştirmek ve firma anlamında çalışmak için ajanslarda iş araıyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Ajansta çalışmak üzere Yardımcı Grafiker veya Asistan Olarak - İstanbulAjansta çalışmak üzere Yardımcı Grafiker veya Asistan Olarak - İstanbulAjansta çalışmak üzere Yardımcı Grafiker veya Asistan Olarak - İstanbulAjansta çalışmak üzere Yardımcı Grafiker veya Asistan Olarak - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap