Akasya Mobilya Katalog Kapağı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Akasya Mobilya Katalog Kapağı Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarsanız sevinirim.....

ugurekinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurekinci

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarsanız sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

derya_d13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derya_d13

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık öncelikle temiz bir çalışma olmuş..
"2010" yazısınında daha şık bir font kullanmanı tavsiye ederim.
bir de gri ve kırmızı güzel ama alttaki kahverengi rengi beni açmadı.. başka bir ton kullanmanı öneririm..
Bu mesajdan alıntı yap

ugurekinci

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2009 #3
eline sağlık öncelikle temiz bir çalışma olmuş..
"2010" yazısınında daha şık bir font kullanmanı tavsiye ederim.
bir de gri ve kırmızı güzel ama alttaki kahverengi rengi beni açmadı.. başka bir ton kullanmanı öneririm..
öncelikle yorumun için teşekkürler.. alttaki kahverengi ne yalan söyliyim banada yabancı geldi kataloga bakınca.. onunla ilgilenicem teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 02-09-2009 #4
vektörel gri fon her ne kadar gözlere tanıdık gelsede güzel olmuş... fakat mutfak dolabı katoloğunda kahverengi kısımdaki resim yer döşemesini andırıyor... daha modern bir mutfak detayı olabilirdi o kısımda... gri ve kahve kısımları birbirinden ayıran beyaz çizgi çok sert kalmış birde... ufak detaylar bunlar belki ama bunları da düzeltirsen çok hoş bir katolog kapağı olacak bence.... eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

ugurekinci

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2009 #5
vektörel gri fon her ne kadar gözlere tanıdık gelsede güzel olmuş... fakat mutfak dolabı katoloğunda kahverengi kısımdaki resim yer döşemesini andırıyor... daha modern bir mutfak detayı olabilirdi o kısımda... gri ve kahve kısımları birbirinden ayıran beyaz çizgi çok sert kalmış birde... ufak detaylar bunlar belki ama bunları da düzeltirsen çok hoş bir katolog kapağı olacak bence.... eline sağlık
vektörel fon evet hazır kullandım onu.. Akasya Mobilya olarak 3 ayrı katalog yapılcak 3 nunde ana tasarım olarak boyle olucak. kahverengi kısımı değiştiricem sadece mutfak dolabı katalogunda dedıdgın sık bır mutfak goruntusu.. Kapı katalogundan kapı vs vs gibi.. suan şirketin ürün resimlerini alamadıgım için boyle birşey yaptım 3 kataloguda bitirdiğimde tekrar yayınlıycam .. yorumun için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap