Akdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ?

Kantin - Akdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ? ...

te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 22-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Meraba ark.lar, ben düz lise mezunuyum liseyi bitireli 3 sene oldu ve ben çalışıyorum fakat kariyer yapmak istiyorum bu yüzden üniversite diploması ve eğitiminin de alınması gerektiğini düşünenlerdenim, üniversite diploması iş hayatınızda atmak istediğiniz adımın büyüklüğünü belirlediğini düşünüyorum..

Yetenek Sınavına giren varsa bana fikir ve görüşlerini bildirsin yardımcı olsun... Akdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ?

Okul Akdeniz Üniversitesi GS
Uzun süredir çizim yapmıyorum okul zamanında gayet iyiydi çizimim 1 ay sürem var çalışmak için sizce ne kadar şansım war... :sadsmile:

Akdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ?1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tüm programları terkeet ve kağıt kalemle evlen derimAkdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ?bölüme girdiğinde programın değil çi,zimin konuşulacak hemde en az 2 yıl sürecek bu.sınavda da deseni goğru gör ezbere çizme imgeselde de tasarımcı hınzırlığını kullan ve farklı bir açıdan olayı yakala kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 23-07-2008 #3
Bence ezberliyebildiğin kadar figür ezberle.. Ayakta sabit duran insan durakta bekliyor olarak kullanırsın vs.., yerde oturan cocuk (parkta yere koy yerde oturan cocuğu parkta oynuyomuş olur, odanın içine köy yanına oyuncak yap ewde oynuyor olur vs..kedi köpek ezberle şu aşamada yapabileceğin tek şey o.. birde boş kağıdı hiç boş yer kalmayacağı kadar karala (simsiyah olsun) elini ısıtırsın böylece...
Bu mesajdan alıntı yap
te0man isimli Üye şimdilik offline konumundadır

te0man

Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2008 #4
çok saolun önerileriniz için..
kazaniyimde sorun deil 4 ortalı defteri komple karalarım Akdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ?D:
Bu mesajdan alıntı yap
moon.light_19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moon.light_19

Eğitimci / Edirne

Alt 24-07-2008 #5
bence burada çalışmalrını paylaş ona gore yonlendıril bence ımkanın varsa bir kursa falan gıt gittiğin yerde güzel sanatlar lisesi mezunları olcak bol şanslarAkdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ?
Bu mesajdan alıntı yap
blog yazarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blog yazarı(32)

Eğitimci / Ankara

Alt 28-05-2009 #6
bu forumdaki yetenek sınavları hakkındaki bütün başlıkları teker teker okudum. Teşekküürler paylaşım için Akdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ?

Ama keşke tecrübelerini aktaranların sayısı çok az olmasaymış. O heyecanlarını, yaptıkları çizimleri, düşüncelerini bile merak ediyorum. İnternette pek bulamadım. Bu forumda paylaşacak birileri var mı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
invincible isimli Üye şimdilik offline konumundadır

invincible(29)

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-05-2009 #7
te0man bende seninle aynı nedenlerden dolayı okul istiyorum , benimde az zamanım kaldı ve evde çizim yapıyorum kurs'a gidecek vaktim olmadığı için. İşimiz zor (:
Bu mesajdan alıntı yap
immortale isimli Üye şimdilik offline konumundadır

immortale(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2009 #8
Bence bu sene giremesen bile umudunu kaybetme arkadaşımAkdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ? Seneye girersin, hem 1 sene de hazırlanmış olursun yetenek sınavınaAkdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ?

Ben de 2 sene önce girmiştim yetenek sınavına: Mimar Sinan GS ve Marmara Eğitim Fakültesi..Mimar Sinan'da 2 aşama yapmışlardı.İlk aşamada hayalden sormuşlardı.Konu: Ayakkabı boyacısı - İki figür idi...Fakat 2. Aşamaya geçmek nasip olmamıştıAkdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ? Sınavda sağa sola bakmaktan yetiştirememiştimAkdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ? deli gibi çiziyorlardı çok kıskanmıştım:rofl:

Marmara Eğitim'de ise 3 aşama..
1. Aşamada oturan bir figür çalışmıştık.
2. Aşamada imgesel (hayalden) Konu: 3 figür, rüzgar, şemsiye ve su...
3. Aşama da obje çalışmıştık bakarak..bol ışık-gölge...

Ve sonuç Akdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ? : Marmara'da bu 3 aşamayı da geçmiştim ancak yedeklere kalmıştım. 32. yedektim ve Dikey Geçiş yaptığım Yüksek Okul un kayıtları da bu dönemde başladığından Marmara'yı takip edememiş ve Yüksek Okula kaydımı yaptırmıştımAkdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ?

Bu da benim yetenek maceramAkdeniz Üni. Güzel Sanatlar (Yetenek Sınavı) ?
Benden geçti artık,
Size başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
akdeniz, güzel, sanatlar, sınavı, yetenek, üni