Akdeniz Üniversitesi de 1.lik ödülü vermedi

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - Akdeniz Üniversitesi de 1.lik ödülü vermedi ...

neciperololcay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neciperololcay

Eğitimci / Ankara

Alt 15-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

10 KİŞİYE MANSİYON. Daha önceki tepkilerden olsa gerek. Anlamadığım şey Türkiye'de bu denli GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ var, bir üniversiteye bir logo yapamıyorlar. Tıpkı, Van Belediyesi, Türkiye Su Enstitüsü, Kafkas Üniversitesi'nde olduğu gibi. Bu yarışmaları düzenleyenler, jüri üyeleri ne yapmaya çalışıyor anlayamadım. Düzenleyenleri anladım. Bu işten anlamıyorlar. Ancak bir 1. bulamamaları da jüride bulunan hocaların kendi ayıpları. Kendi yetiştirdiğiniz öğrencileri beğenmiyorsunuz. Zavallı biz. Kendi Üniversitelerine logo bile yapamıyorlar... Üniversiteler her açıdan mükemmel bir tek logolar berbat... Breh breh breh... Dr. Erol Olcay
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zerr6666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zerr6666

Grafiker / Ankara

Alt 17-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kendi üniversitelerine logo yapmayı beceremeyenler... "okullu olmazsa grafiker olmaz" türküsü söylüyorlar.. "okullusunuzda ne oldu kendi okulunuza logo yapmaktan acizsiniz" derler size o zaman Akdeniz Üniversitesi de 1.lik ödülü vermedi
Bu mesajdan alıntı yap