AKİB Logo çalışmam

Logo Tasarımları - AKİB Logo çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Akdeniz İhracatçı birlikleri logo yarışması için yapmış olduğum logo çalışması yorumlarınızı bekliyorum...

AKİB Logo çalışmam
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

AKİB Logo çalışmam

Alt 25-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Akdeniz İhracatçı birlikleri logo yarışması için yapmış olduğum logo çalışması yorumlarınızı bekliyorum

AKİB Logo çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 25-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gorsel olarak cok hos .. Renk secimleriniz de guzel.. ama nedense bana "İ" harfine koymus oldugunuz insan silueti basketbolcuyu animsatti .. Ozellikle yularidaki turuncu daireye uzanmis olmasi .. Basarilar.. Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2009 #3
gorsel olarak cok hos .. Renk secimleriniz de guzel.. Ama nedense bana "i" harfine koymus oldugunuz insan silueti basketbolcuyu animsatti .. Ozellikle yularidaki turuncu daireye uzanmis olmasi .. Basarilar.. Kolay gelsin..
yorum için teşekkrler
turuncu renkli daire portakalın dışarıyı aydınlatması ve tutan kişininde ihracatçıları temsil etmesini istedim ama haklısınız öyle anlaşılabiliyor
Bu mesajdan alıntı yap