Akromet

Deneme Çalışmalar - Akromet ...

Akromet
xrugzox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xrugzox

Hiç Biri / Adana

Akromet

Alt 09-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ilk defa böyle bir çalışma yapıyorum, bu katalog baskıya verilecek sizce nasıl olmuş daha ii olması için neler yapabilirim yada neleri değiştirmeliyim saygılar
Akromet

resimmmmmmmmmmmm

neden yüklediğim resim görünmüyor?

Akromet

evet zorda olsa resmi yükledim yorumlarınızı bekliyorummm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wolf89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wolf89

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
AKROMET yazısının altında kalan diğer yazı sol tarafa çok yaklaşmış ve yazının ortasında kalan 'KROM METAL' kısmı arka fonun parlak kısmına gelmiş ve net okunmuyor,ALÜMİNYUM KROM METAL SAN. VE TİC. yazısını biraz sağa çekip renk tonunu hafif koyulaştırırsanız daha hoş olacağı düşüncesindeyim,onun dışındaki tasarımlar gayet güzel,elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

xrugzox

Hiç Biri / Adana

Alt 10-07-2013 #3
wolf89 arkadaşım ilginiz ve değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.evet dediklerinize dikkat ettim haklısınız onlar üzerinde oynama yapacağım saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
vivalavidaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vivalavidaa

Grafiker / İzmir

Alt 15-07-2013 #4
- Kimi yerde "ğ" ve "ş" ler yerini "g" ve "s"ye bırakmış. Baskı öncesi bunlar sizin dışınızdaki biri tarafından mutlaka kontrol edilmeli.

- Akromet'in altındaki yazının okunurluğu sıfır. Rengi ve konumu değiştirilmeli.

- Üst ve alttaki görseller tasarımı tam olarak boğmuş.

- Soldaki metalimsi şey nedir? Ne işe yarar ve neden orada duruyor, bence kaldırılması uygun olur.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

xrugzox

Hiç Biri / Adana

Alt 08-09-2013 #5
- Kimi yerde "ğ" ve "ş" ler yerini "g" ve "s"ye bırakmış. Baskı öncesi bunlar sizin dışınızdaki biri tarafından mutlaka kontrol edilmeli.

- Akromet'in altındaki yazının okunurluğu sıfır. Rengi ve konumu değiştirilmeli.

- Üst ve alttaki görseller tasarımı tam olarak boğmuş.

- Soldaki metalimsi şey nedir? Ne işe yarar ve neden orada duruyor, bence kaldırılması uygun olur.

Kolay gelsin.

Soldaki metalimsi şey asıl iştigal konumuz onları imalat ve montaj yapıyoruz zaten yani katalog da onun için yapılıyor...yorumunuz için tesekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap