Akşam saat 20:00 den sonra part-time çalışabilecek bir yer arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Akşam saat 20:00 den sonra part-time çalışabilecek bir yer arıyorum - İstanbul ...

savoneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savoneri

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Akşam saat 20:00 den sonra part-time çalışabilecek bir yer arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar akşam saat 20:00 den sonra part-time çalışabilecek bir yer arıyorum. Bir nevi ek iş gibi.Bildiğiniz, yönlendireceğiniz bir yer varsa bana ulaşın lütfen. Corel, photoshop, illustrator, freehand ortamında her türlü montaj, dizgi, grafik çalışabilirim (özellikle etiket sektöründe)

E-posta:

Telefon: 0554 916 32 01
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-03-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Akşam saat 20:00 den sonra part-time çalışabilecek bir yer arıyorum - İstanbulAkşam saat 20:00 den sonra part-time çalışabilecek bir yer arıyorum - İstanbulAkşam saat 20:00 den sonra part-time çalışabilecek bir yer arıyorum - İstanbulAkşam saat 20:00 den sonra part-time çalışabilecek bir yer arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap