akşamları boş vakitlerim için iş arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - akşamları boş vakitlerim için iş arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar akşamları boş vakitlerim için iş arıyorum Şehir: Konya Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay İş deneyimi ve içeriği: Sitemizde paylaştığım çalışmalara da göz atabilirsiniz. Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı ...

akşamları boş vakitlerim için iş arıyorum - Türkiye Geneli
vahdetipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vahdetipek(35)

Grafiker / Konya

Alt 18-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

akşamları boş vakitlerim için iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği:Sitemizde paylaştığım çalışmalara da göz atabilirsiniz.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: afiş, broşür, dergi, katalog, billboard, megalight, kurumsal kimlik, gazete ilanı çalışmaları yapabilirim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları akşamları boş vakitlerim için iş arıyorum - Türkiye Geneli - akşamları boş vakitlerim için iş arıyorum - Türkiye Geneli ya da akşamları boş vakitlerim için iş arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | akşamları boş vakitlerim için iş arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
akşamları boş vakitlerim için iş arıyorum - Türkiye Geneli | akşamları boş vakitlerim için iş arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..