Aktem temizlik broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Aktem temizlik broşür ...

Aktem temizlik broşür
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Aktem temizlik broşür

Alt 17-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aktem temizlik broşür
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cntrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cntrk

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 20-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Orta taraftaki o daiereler bir temizlik firmasına web sitesi için ana sayfa görünümü olabilir gibime geldi .. bu arada çalışma güzel..
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 20-02-2012 #3
Orta taraftaki o daiereler bir temizlik firmasına web sitesi için ana sayfa görünümü olabilir gibime geldi .. bu arada çalışma güzel..
YORUM ICIN TESEKURLER. Haklisiniz web icin de uygun .
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 20-02-2012 #4
Erkan, Mavi renge karşı aşırı bir sempatin var sanırım Aktem temizlik broşür

Güzel bir çalışma tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 21-02-2012 #5
Erkan, Mavi renge karşı aşırı bir sempatin var sanırım Aktem temizlik broşür

Güzel bir çalışma tebrikler.
Tesekkurler nihat abi. Sanirim oyle ama yakisior da hani calismalaraAktem temizlik broşür
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-02-2012 #6
Genel bakıldığında eline sağlık fena değil, lakin bazı ayrıntılar dikkatimi çekti..

Kenarlara dizdiğin minik daireler birbirleriyle eşit sırada durmuyor bazıları fazla birbirine yakın, bunu düzeltmeni öneririm keza ortadaki daire sağ alt kısma fazla kaymış. Bunları eşit yerleştirmelisin zira rahatsız ediyor.
Bunun dışında bana kalırsa daire içindeki yazıları okunurluluğu açısından düz yazman daha mantıklı olur.
Hatta bir öneri de buluna bilirim nacizane Aktem temizlik broşür
Bazı dairelerde yazılar uzun dolayısıyla sığdırmak sıkıntı tabi, tasarımında sağlı sollu köşelere gelecek şekilde 4 daireyi hafif büyük yapıp içeriği yoğun yazıları bunlara yerleştirebilirsin... Bu da bir alternatif tabi Aktem temizlik broşür

Renkler güzel, evet. Yeşille mavi kombinasyonunu hep sevmişimdir. Gerçi burdaki yeşil biraz farklı ama fena değil eline sağlık Erkan ERGEN ...
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 23-02-2012 #7
Genel bakıldığında eline sağlık fena değil, lakin bazı ayrıntılar dikkatimi çekti..

Kenarlara dizdiğin minik daireler birbirleriyle eşit sırada durmuyor bazıları fazla birbirine yakın, bunu düzeltmeni öneririm keza ortadaki daire sağ alt kısma fazla kaymış. Bunları eşit yerleştirmelisin zira rahatsız ediyor.
Bunun dışında bana kalırsa daire içindeki yazıları okunurluluğu açısından düz yazman daha mantıklı olur.
Hatta bir öneri de buluna bilirim nacizane Aktem temizlik broşür
Bazı dairelerde yazılar uzun dolayısıyla sığdırmak sıkıntı tabi, tasarımında sağlı sollu köşelere gelecek şekilde 4 daireyi hafif büyük yapıp içeriği yoğun yazıları bunlara yerleştirebilirsin... Bu da bir alternatif tabi Aktem temizlik broşür

Renkler güzel, evet. Yeşille mavi kombinasyonunu hep sevmişimdir. Gerçi burdaki yeşil biraz farklı ama fena değil eline sağlık Erkan ERGEN ...
Teşekkür ettim value. Aktem temizlik broşür cidden iş yogunluğunda gözümden kaçmış bir çok şey. bu aralar sezondayım malum 18 saat calışma ve şaşı bak şaşır tarzı gözlerle kendi hatalarıma dikkat etmemişimAktem temizlik broşür
Bu mesajdan alıntı yap
aysegulumse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysegulumse

Grafiker / Adana

Alt 24-02-2012 #8
sayfanın el altındaki yeşil şeride gerek yok derim ben. genel anlamda güzel çalışma elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 24-02-2012 #9
sayfanın el altındaki yeşil şeride gerek yok derim ben. genel anlamda güzel çalışma elinize sağlık
bu gerek yok görüşüne istinaden; adres ve telin yazılacağı bir kuşak olduğunu derim ben Aktem temizlik broşür
Bu mesajdan alıntı yap
aysegulumse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysegulumse

Grafiker / Adana

Alt 25-02-2012 #10
heiiAktem temizlik broşür o zaman kalsın zararı yok :P
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları