aktif sağlıklı yaşam merkezi

Logo Tasarımları - aktif sağlıklı yaşam merkezi ...

perikiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

perikiz

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yorumlarınız beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. logo şekli, tekvando salonunu andırıyor, 2. logo şekli sağlıklı yaşamla alakasız ne olduğunu çözemedim çok aktif sağlıklı yaşam merkezi 3. logoda çince aktif sağlıklı yaşam merkezi

bence sağlıklı yaşam için daha değişik birşeler düşünmelisin...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-09-2008 #3
3. sanki bana bi Japon harfini anımsattı.
Akapuntur gibi Doğu kökenli Tedaviler ve Spor teknikleri kullanılıyorsa 3 :yes:
Bu mesajdan alıntı yap

perikiz

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2008 #4
fizik tedevı ve akapuntur yapılıyo soledıklerınızı dıkkate alıcam tesekkur ederımm
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2008 #5
fizik tedevı ve akapuntur yapılıyo soledıklerınızı dıkkate alıcam tesekkur ederımm
cidden 3. olabilir o zaman ama renkler üzerinde oynanmaya ihtiyacı var belki pembe daha çok yakışabilir.. birde farklı fontlarla versiyonlar yaratılabilir düşüncesindeyim...
Bu mesajdan alıntı yap
mine48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mine48

Grafiker / Muğla

Alt 05-09-2008 #6
bence birazdaha çalışarak daha iyi şeyler ortaya çıkara bilirsin. ikinci logodaki şekil hoşuma gitti ama sağlıklı yaşamla pek alaka kuramadım birinci logoda da erdemirs'e katılıyorum (banada tekvando salonunu anımsattı)... kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-09-2008 #7
Erdemirs'e katılmamak mümkün değil ama fizik tedavi vs var diye Çin harflerini kullanmanız herkes tarafından anlaşılmayabilir.Biraz daha araştırma yaparsanız eminim daha olumlu bir sonuç çıkacaktır.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
G-ART isimli Üye şimdilik offline konumundadır

G-ART

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #8
İlk çalışma bence gayet uygun, Yaşam ve sağlık denilince akıla ilk olarak koşu ve kross tarzı sporlar gelir bence en iyi vurgu, Koşan Adam aktif sağlıklı yaşam merkezi

Tabikii o piktogramla olmaz, biraz daha estetik katarsan iyi olur.

Şunu söyliyeyim 3.çalışma Çindeki Pizzacıların logosu gibi duruyor. Hatta altına beijing 2008 yazsan resmi logodan daha iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap

perikiz

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #9
İlk çalışma bence gayet uygun, Yaşam ve sağlık denilince akıla ilk olarak koşu ve kross tarzı sporlar gelir bence en iyi vurgu, Koşan Adam aktif sağlıklı yaşam merkezi

Tabikii o piktogramla olmaz, biraz daha estetik katarsan iyi olur.

Şunu söyliyeyim 3.çalışma Çindeki Pizzacıların logosu gibi duruyor. Hatta altına beijing 2008 yazsan resmi logodan daha iyi olur.
Teşekkür ederim soyledıklerını dıkkate alıcam benımde 1. en cok hosumam gıtmıstı 3. eh işte dediklerimden di ama yinede farklı yorumlar almak ıstedım
Bu mesajdan alıntı yap

perikiz

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2008 #10
bence birazdaha çalışarak daha iyi şeyler ortaya çıkara bilirsin. ikinci logodaki şekil hoşuma gitti ama sağlıklı yaşamla pek alaka kuramadım birinci logoda da erdemirs'e katılıyorum (banada tekvando salonunu anımsattı)... kolay gelsin...
tesekkur ederım uyarılarını dıkkate alıcam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aktif, merkezi, sağlıklı, yaşam