aktivasyon sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - aktivasyon sorunu ...

aktivasyon sorunu
veliaht41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

veliaht41

Hiç Biri / Bursa

aktivasyon sorunu

Alt 04-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

MErhaba;

Arkadaşlar corel i kurdum fakat 30 gün geçti aktive etmedim sonradan sildim tekrar kurdum serial gireyim diye gene olmadı hani bir çözüm yolu bilen varmı acaba bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim ilginiz için
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 04-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer ki serial istiyorsanız forumda bu tür paylaşımlar yasak :S
Bu mesajdan alıntı yap

veliaht41

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-12-2009 #3
hyr serial zaten elimde var onu istemiyorum çözüm yolu istiyorum bilgisayara format atmak istemiyorum tekrar kurmak zorundayım çünkü corel i öyle serial girmem gerekiyor onun dışında başka bir çözüm bilen var mı
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-12-2009 #4

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

* Tüm ticari kaygı güden mesajlar, crack, warez, hack konuları ve sitelerinin tanıtımının yapılması yasaktır. Türkçe ve yabancı sitelerin şifrelerini, özel bilgilerini dağıtmak ve Türkçe program veya yabancı programların crack/seriallerini dağıtmak ve istemek kesinlikle yasaktır. Forumumuzda her tür mp3 ve ses dosyası Türkçe veya İngilizce ( diğer diller ve sözsüz müzik eserleri )yayınlanması yasaktır.

* veliaht41 ; Elinizde mevcut serial var ise Corel programının telefon ile / internet bağlantısı ile / ve manuel olmak üzere serial kodunu girme sansınız vardır. Ancak Orjinal olmayan! her programda başka seçeneğe ihtiyaç vardır.Forum içinde bu paylaşımlarda yasaktır. Hasassiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.
İyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap

veliaht41

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-12-2009 #5
anladım ilginiz için teşekkür ederim tekrar kusura bakmayın iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap