Aktuel Dizayn - kendi sitem için logo yapmaya çalıştım :)

Logo Tasarımları - Aktuel Dizayn - kendi sitem için logo yapmaya çalıştım :) ...

RAMX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RAMX

Webmaster / Adana

Alt 08-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl olmuş arkadaşlar fikirlerinizi sölermisiz

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 08-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tabii ki detaylandırılır çalışman ama genel bakış için hoş görünüyor. Sadece gradient olarak kullandığın efekti kalın dikey çizgiden ince çizgiye kadar incelterek aradaki boşluklarla elde etmen daha güzel olacak gibi geldi bana. yani 6 puntoluk çizgiden araları geniş olarak 0,3 puntoya kadar incelen çizgiler.

Dizayn yazın bana kalırsa beyaz olmalı. Yada aktuel'in altındaki yeşil. eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

RAMX

Webmaster / Adana

Alt 08-07-2011 #3
yorumunuz için teşşekürler Aktuel Dizayn - kendi sitem için logo yapmaya çalıştım :)
Bu mesajdan alıntı yap
MsNEMIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MsNEMIR

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-07-2011 #4
"Aktüel" olması gerekmez mi?
Onun dışında, logo çok basit bir görünüme sahip.
Tavsiye; Çerçeveyi kaldırın, fontu değiştirin, çizgi efekti vermeyin.
Logonun, website logosu olduğunu anlatın ve sadelikten yana olun.
Bu, çalışmalarınızı her zaman daha şık kılacaktır.
İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

RAMX

Webmaster / Adana

Alt 08-07-2011 #5
zaten o kadar fikrim olsa gelip burda sormazdım nasıl olmuş diye Aktuel Dizayn - kendi sitem için logo yapmaya çalıştım :) ben grafiker deilim ilk defa logo yaptım Aktuel Dizayn - kendi sitem için logo yapmaya çalıştım :)
Bu mesajdan alıntı yap
MsNEMIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MsNEMIR

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-07-2011 #6
zaten o kadar fikrim olsa gelip burda sormazdım nasıl olmuş diye Aktuel Dizayn - kendi sitem için logo yapmaya çalıştım :) ben grafiker deilim ilk defa logo yaptım Aktuel Dizayn - kendi sitem için logo yapmaya çalıştım :)
Buraya, eleştiri, yorum ve tavsiyeler almak amacıyla "bu logo nasıl olmuş" diye sorduğunuzu düşünüyorum ve bu sebepten (sitenin amacına uygun olarak) eleştiri/yorum ve tavsiye katıyorum.
Ve fikir veriyorum. Aksi halde bu yazışmaların bir anlamı olmazdı, değil mi? Aktuel Dizayn - kendi sitem için logo yapmaya çalıştım :)
Ayrıca burada geçirdiğiniz her vakit, size çok farklı fikirler ve tecrübe katabilir.
Ama ilk logonuz ise gayet güzel.
İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alleyezonme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alleyezonme(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-07-2011 #7
Font seçimin zayıf gibi geldi. Biraz daha sadeleştirip font değiştirebilirsin. Ve o dizayn yazısı siyahın içinde mavi göz yorar. Daha açık renkler kullan yahut siyahı değiştir. Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-07-2011 #8
Yaptığınız çalışma eğer ticari değilse (profesyonel anlamda çalışmıyorsanız) logonuzu yanlış bölümde sergilemişsiniz.

Eğer ticari bir amaç ile olsa dahi "benim ilk çalışmam bu" diye bir savunma öne sürüyorsanız burada yorum yapan arkadaşların size değil çalışmanıza yorum yaptığını bilmeniz gerekiyor.

Eğer yorum bekliyorsanız ilk defa ya da son defa yapıldığının önemi kalmayıp ortaya koymuş olduğunuz tasarımın yorumlandığını bilmenizi isterim.

Yapmış olduğunuz çalışmaya gelince logo değeri taşımadığını, logo ile ilgili sitemizde bir çok konuda yeterli bilgi bulabileceğinizi söylemek isterim.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

RAMX

Webmaster / Adana

Alt 08-07-2011 #9
Arkadaşlar bu yorumum yanlış anlaşıldı galiba ben bunu söylerken logo konusunda amatör oldugumu belirtmek istedim.Olumsuz anlamda konuşmadım yani.Tabiki fikir ve eleştirilere açıgım aama yanlış anlaşılmak istemem.
Bu mesajdan alıntı yap
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 08-07-2011 #10
"Aktüel" olması gerekmez mi?
Onun dışında, logo çok basit bir görünüme sahip.
Tavsiye; Çerçeveyi kaldırın, fontu değiştirin, çizgi efekti vermeyin.
Logonun, website logosu olduğunu anlatın ve sadelikten yana olun.
Bu, çalışmalarınızı her zaman daha şık kılacaktır.
İyi çalışmalar...
Noktasına kadar katılıyorum :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları