Akya Balıkcılık Logotype Çalışması

Logo Tasarımları - Akya Balıkcılık Logotype Çalışması Sponsorlu Bağlantılar 10 dk içinde yapmış olduğum 2 çalışma. Fazla üzerinde durmadım. Hatta hiç durmadım . Paylaşmak istedim. Saygılar... .................................................. ..................... ölümü bilen; hiç gelirmi Rabbini bilmezlikten!!!...

ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 19-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

10 dk içinde yapmış olduğum 2 çalışma. Fazla üzerinde durmadım. Hatta hiç durmadım Akya Balıkcılık Logotype Çalışması. Paylaşmak istedim. Saygılar...

.................................................. .....................
ölümü bilen; hiç gelirmi Rabbini bilmezlikten!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2. çalışmanın okunurluğu zor olabilir belki; favorim 1 Akya Balıkcılık Logotype Çalışması
Ellerine sağlık....
(Hangisi beğenildi haber ver amaAkya Balıkcılık Logotype Çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-06-2010 #3
Ben 2 numara diyorum fakat senin tarzına uygun bir çalışma olmamış bu sefer ahmetbarin eline sağlık. Akya Balıkcılık Logotype Çalışması

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
muhibbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhibbi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-06-2010 #4
"10 dk içinde yapmış olduğum 2 çalışma. Fazla üzerinde durmadım. Hatta hiç durmadım"
Bunu yazarsanız işin ciddiyetini bilmiyen ve "nasıl yapar ederim logo işini en ucuza kapatırım" düşüncesiyle hareket edenlere haa demek ki logolar böyle yapılıyor diye koz vermiş olursunuz.

logo çiziminde 10 dk.-1 saat-1 hafta bir şey ifade etmez. 2dk da çizilen logo da son derece başarılı olabilir.Ama insanlarda algı farkı olduğu için bunu belirmeye gerek yok diyorum.

1. Numaralı çalışmada balık figürü daha sembo9lik olabilirdi.Yani tam çizmek yerine belli hatlarını çizerek amblem oluşabilirdi.
2.Numaralı çalışma ise hem göze hem algıya hitap etmiyor.Ayrıca y harfinin diğer karekterden farklı olduğu her hali ile belli.

Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 19-06-2010 #5
2. çalışmanın okunurluğu zor olabilir belki; favorim 1 Akya Balıkcılık Logotype Çalışması
Ellerine sağlık....
(Hangisi beğenildi haber ver amaAkya Balıkcılık Logotype Çalışması)
Yorum için teşekkür ederim kurbaa Akya Balıkcılık Logotype Çalışması. Ve tabiki de haber veririm :smile:

Ben 2 numara diyorum fakat senin tarzına uygun bir çalışma olmamış bu sefer ahmetbarin eline sağlık. Akya Balıkcılık Logotype Çalışması
Yorumun için teşekkür ederim martin78 Akya Balıkcılık Logotype Çalışması. Söylediğim gibi çok harika, çok güzel çalışmalar değil fakat bir arkaşa ücretsiz yapmış olduğum logolar. O yüzden Akya Balıkcılık Logotype Çalışması.

"10 dk içinde yapmış olduğum 2 çalışma. Fazla üzerinde durmadım. Hatta hiç durmadım"
Bunu yazarsanız işin ciddiyetini bilmiyen ve "nasıl yapar ederim logo işini en ucuza kapatırım" düşüncesiyle hareket edenlere haa demek ki logolar böyle yapılıyor diye koz vermiş olursunuz.

logo çiziminde 10 dk.-1 saat-1 hafta bir şey ifade etmez. 2dk da çizilen logo da son derece başarılı olabilir.Ama insanlarda algı farkı olduğu için bunu belirmeye gerek yok diyorum.

1. Numaralı çalışmada balık figürü daha sembo9lik olabilirdi.Yani tam çizmek yerine belli hatlarını çizerek amblem oluşabilirdi.
2.Numaralı çalışma ise hem göze hem algıya hitap etmiyor.Ayrıca y harfinin diğer karekterden farklı olduğu her hali ile belli.

Emeğinize sağlık.
Yorum için teşekkür ederim ama "ucuza kapatırım" gibi kelimelerle alakası yok. Ben bu çalışmayı bir arkadaşıma ücretsiz yaptım. Fazla da üzerine düşmedim bunu belirtmek istedim. Umarım anlatabilmişimdir ve 2. çalışmadaki y harfi diğer font ile aynı yanıldınız Akya Balıkcılık Logotype Çalışması.

Bu mesajdan alıntı yap

muhibbi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-06-2010 #6
Yorum için teşekkür ederim ama "ucuza kapatırım" gibi kelimelerle alakası yok. Ben bu çalışmayı bir arkadaşıma ücretsiz yaptım. Fazla da üzerine düşmedim bunu belirtmek istedim. Umarım anlatabilmişimdir ve 2. çalışmadaki y harfi diğer font ile aynı yanıldınız Akya Balıkcılık Logotype Çalışması.
Kusura bakma ama bu düşünce de oldukça yanlış.Bu mesajdan çıkan mana şu;

Ücretsiz yaparsam 10 dk da özenmeden, üzerine düşmeden yaparım.

Ücretsiz de olsa yapılan işin hakkı verilmeli.Çünkü bu sizin referansınız olacak.Gören kişi logo sahibi arkadaşınıza ;
Bunu kim yaptı ?
diye sorduğunda ahmetbarin yaptı cevabını alacak.

karekter farklılığına gelince; ben hala aynı düşüncedeyim.Yok haır illa aynı karekter diyorsanız o zaman yazı karekterinde bir sorun var.
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 19-06-2010 #7
Kusura bakma ama bu düşünce de oldukça yanlış.Bu mesajdan çıkan mana şu;

Ücretsiz yaparsam 10 dk da özenmeden, üzerine düşmeden yaparım.

Ücretsiz de olsa yapılan işin hakkı verilmeli.Çünkü bu sizin referansınız olacak.Gören kişi logo sahibi arkadaşınıza ;
Bunu kim yaptı ?
diye sorduğunda ahmetbarin yaptı cevabını alacak.

karekter farklılığına gelince; ben hala aynı düşüncedeyim.Yok haır illa aynı karekter diyorsanız o zaman yazı karekterinde bir sorun var.
Çoğu çalışmalardan yine güzel bir çalışma oldu. Sorulduğu zaman ismimin bu logotype çalışmasında geçmesi benim hoşuma gider zaten Akya Balıkcılık Logotype Çalışması. Eyvallah

Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2010 #8
Çoğu çalışmalardan yine güzel bir çalışma oldu. Sorulduğu zaman ismimin bu logotype çalışmasında geçmesi benim hoşuma gider zaten Akya Balıkcılık Logotype Çalışması. Eyvallah

Sana ait her çalışmada bir olay çıkıyor yaa:smile:
Kendini bi okutsana:rofl::rofl: Nazar, göz felan vardır belkiAkya Balıkcılık Logotype Çalışması
Neyse konu dağılmasın sustum:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

muhibbi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-06-2010 #9
Güzel kardeşim.Burada çalışma falan kötülemiyorumSadece hatalı şeyleri söylüyorum.Aam bir türlü kabul etmiyorsun.
Ve bu sabit düşüncen sana sürekli hata yaptırıyor.
Ne mi? İzah edeyim.

Logo = amblem+logotype

diyorsun ki "bu logotype çalışmasında adımın geçmesi benim hoşuma gider."

İyi de bu logotype i sen mi çizdin?

Yok hayır.Hazır bir yazı karekteri kullandın.Sen sadece amblemi çizdin,logotaype falan hazırlamadın.

logotaype=bir logodaki yazı kısımlarıdır.

Bir garfiker aynı zamanda sanatçıdır.Sanatçı eleştiriye açık olacak,hatasını kabul edecek,düşünceleri sağlam temellere oturacak,etik değerlere önem verecek (şimdi bu nereden çıktı diyeceksin,ne olursa olsun her çalışmaya aynı özen gösterilmeli bedeli alınsın veya alınmasın)
Son olarak da tanımlamaları iyi bilecek.

Neyse daha öğrenecek çok şeyin varAkya Balıkcılık Logotype Çalışması hepsini birden yüklenirsem olmaz.Yavaş yavaş,adım adım.

Kolaylıklar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 19-06-2010 #10
Alakasız mesajlar silinmiştir.Lütfen yorumları eleştireceğinize çalışmayı eleştirin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları