AL ELİMİ VEKTÖRÜ :)) dün giriş yaptığım siteye bu gün 1 fıkra ve 1 şiirle hoşçakal diyorum !

Vektörel - AL ELİMİ VEKTÖRÜ :)) dün giriş yaptığım siteye bu gün 1 fıkra ve 1 şiirle hoşçakal diyorum ! ...

AL ELİMİ VEKTÖRÜ :)) dün giriş yaptığım siteye bu gün 1 fıkra ve 1 şiirle hoşçakal diyorum !
damarblgsyr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damarblgsyr

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 17-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sitedeki: Yardım taleplerinin kenarından dolaşıp; Sunulan hazır lop ürünlere rağbeti görmek bana Nasreddin Hocamızın boğulma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu halde bir türlü "ver elini" diyenlere elini uzatmayan Yahudi komşusunu "al elimi" diyerek kurtarışını hatırlattı AL ELİMİ VEKTÖRÜ :))  dün giriş yaptığım siteye bu gün 1 fıkra ve 1 şiirle hoşçakal diyorum ! Ben forum deyilince amatör ruhla yürütülen yardımlaşma birlikteliği anlardım. Son olarak: şairin "SELAM VERDİM,RÜŞVET DEĞİL DİYE ALMADILAR" dizesiyle Size hayırlı işler dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

paintmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 17-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence bu forumda diğerlerinde olmadığı kadar yardımlaşma söz konusudur. ben de yeni üye oldum. ama paylaşımlar ve paylaşımlara verilen değerle bu siteye bağlandım resmen. diğerlerine nazaran bir çok faydasını görebileceğin harika bir site. bir kez daha düşün kendin için arkadaşım.
Bu mesajdan alıntı yap
hakanc1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanc1

Hiç Biri / İzmir

Alt 17-11-2011 #3
üzüldüm.bu site birçok siteden daha çok yardımcı olacak iyi niyetli üyeden oluşmakta.burada mutlu olamıyorsanız işiniz çok zor.
unutmayalım ki herkesin işi gücü var.Her istenildiğinde yardım etme gibi bir zorunluluk yok zaten.
Bu mesajdan alıntı yap