Al pacino afiş

Afiş Tasarımı - Al pacino afiş Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınızı bekliyorum...

Konu Kapatılmıştır
Al pacino afiş
ChnDmrcn07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ChnDmrcn07

Hiç Biri / İstanbul

Al pacino afiş

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı bekliyorum

Al pacino afiş
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Transparan dersi iyi hoş, zeminide sizin yaptığınızı varsayıyorum ama alt soldaki alpacino dekupesini %300 yakından yapmalı ve pen tools u kullanmalısınız.
kolay gelsin.

ChnDmrcn07

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-04-2009 #3
Evet arka planı ben yaptım.Yorumunuz için teşekkürler dikkate alıcam Al pacino afiş

Yeni eklediğim afişte dekupe sorunları tam olarak çözülmemekle birlikte yazılardaki matlık giderilerek yazı arkasına gölge oluşturulmuştur.

Al pacino afiş
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #4
yazıların okunamadığını size fark etmişinizdir sanırım .. Sizin yaptıgınız bu afişi tamamlıyabilicek olan şey tipografiyken siz yazılarınızı küçücük yazarak afişi tamamen öldürmüşsünüz.. Eğer fotografları siz pathladiyseniz bu başarılı olmuş..

Ama bunun dışında size bir uyarı olsun.. Eğer bir önceki konunuzdaki gibi ağır eleştiriler almak istemiyorsanız yaptıgınız tasarımları deneme ve ödevler kısmına koyunuz afiş kısmına konan işler ticari amaçla yapanlar işlerini burda paylaşıyor ve sizinde buraya koymanız işlerin ticari bir amaç için buraya kondugu ve ağır eleştiriler alabiliceğiniz anlamına geliyor. Bilginize..
dragonking isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dragonking(34)

Grafiker / Ankara

Alt 21-04-2009 #5
basit olmuş yine yani font iyi değil arkadaki backraund çok göz yoruyor üzerinde birazdaha çalışılması gereken bir tasrım
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 21-04-2009 #6
biri bana ne zaman alpacino dese aklıma gelen ilk şey al fadimem şaarkısını onun ismine uyarlamak oluyo :P

ChnDmrcn07

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-04-2009 #7
yazıların okunamadığını size fark etmişinizdir sanırım .. Sizin yaptıgınız bu afişi tamamlıyabilicek olan şey tipografiyken siz yazılarınızı küçücük yazarak afişi tamamen öldürmüşsünüz.. Eğer fotografları siz pathladiyseniz bu başarılı olmuş..

Ama bunun dışında size bir uyarı olsun.. Eğer bir önceki konunuzdaki gibi ağır eleştiriler almak istemiyorsanız yaptıgınız tasarımları deneme ve ödevler kısmına koyunuz afiş kısmına konan işler ticari amaçla yapanlar işlerini burda paylaşıyor ve sizinde buraya koymanız işlerin ticari bir amaç için buraya kondugu ve ağır eleştiriler alabiliceğiniz anlamına geliyor. Bilginize..
Hem yorumunuz hemde tavsiyeniz için teşkkürler.
Alt 21-04-2009 #8
yazılar okunmakta güçlük çekiyor.Arka fonu beğendim güzel olmuş.Yazılarıda hani hortum çekiyormuş gibi simeti olarak yaparsan daha iyi durur gibi. Tabi daha iyi bir font kullanman gerekir.

Birde konuyu neden 2 defa açtınız farklı farklı yerlere ???

ChnDmrcn07

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-04-2009 #9
yazılar okunmakta güçlük çekiyor.Arka fonu beğendim güzel olmuş.Yazılarıda hani hortum çekiyormuş gibi simeti olarak yaparsan daha iyi durur gibi. Tabi daha iyi bir font kullanman gerekir.

Birde konuyu neden 2 defa açtınız farklı farklı yerlere ???
Afişi deneme amaçlı yaptığım için "Serbest Çalışmalar" bölümünü sonradan görüp oraya ekledim. kasıtlı birşey değil.
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #10
aynı konu için üst üste konu açmak serbest mi?
Al Pacino Afiş Denemem..
düzeltim diğer linki verdim Al pacino afiş

Afiş yaparken ünlü bir karekterin o filme vs o duyguya meğimli olması lazım yanı adam kendını tanıtıcak degıl ya...
Scarface'nin afişini biliyorsundur ? siyah beyaz yarım ? süper bişey mafia tam Al pacino afiş
anladın mı çok basit olmus arkplan 2 yazı 2 resim tamam basit olmus açıkcası ben begenmedım Al pacino afiş
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır