alan adı yardım

Web Tasarımı - alan adı yardım ...

alan adı yardım
2kral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

2kral

Hiç Biri / Zonguldak

Dosya18

alan adı yardım

Alt 23-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba sizlere sorum şu bir arkadaşımın sitesi var ve yaptırdığı kişilere ulaşamıyor sitesinin yıllık süresi doluyor site adı boşa çıktığında bunu hemen satın alabilirmi yoksa yapması gereken başka şeyler var mı yardımcı olursanız sevinirim....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

West Grey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

West Grey

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle alan adının firmasına bakmak gerekiyor. Bazı firmalar maalesef direk düşen domaini alıyor ve size fahiş fiyatlara satmaya çabalıyor. Eğer gerçekten düzgün bir firma ise bu işe girişmez. Alan adı düştüğü an alabilirsin başkası almadan. Backorder sistemlerine bakabilirsiniz.
Size tavsiyem IHS'i veya GoDaddy'i kullanmanızdır.
Bu mesajdan alıntı yap
2kral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

2kral

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 24-08-2012 #3
bilgilendirme için çok teşekkür ediyorum sorduğumuz bir firma 3 ay beklememiz gerektiğini söylüyordu .Dediğiniz gibi 3 e alıp 5 e satmayı planlıyorlar kesin normalde bittiği gibi satın alınıyor teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Grafikirist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafikirist

Webmaster / İstanbul

Alt 07-09-2012 #4
hemen alınamaz beklemek lazım
Bu mesajdan alıntı yap