Alandaki yan çizgileri nasıl yapabilirim

InDesign Soru ve Sorunlarınız - Alandaki yan çizgileri nasıl yapabilirim Sponsorlu Bağlantılar Resimdeki gri alandaki yan çizgileri nasıl yapabilirim. İndesing yada ıllastra'da yardımcı olabilirmisiniz...

canem72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canem72

Grafiker / Batman

Alt 12-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Resimdeki gri alandaki yan çizgileri nasıl yapabilirim. İndesing yada ıllastra'da yardımcı olabilirmisiniz

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iao isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iao

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
illustratörde grafik kütüphanesi zengindir. swatches> patterns >basic graphics >basic lines kısmında çesitli çizgi dokuları vardır. Sondasında effect menüden > distort & transform > transformu seçip sadece deseni/dolguyu küçlütüp, döndürmek mümkündür. Dikkat edilmesi gereken obje kutucugunun isareti olmamasıdır. (transfonm objects)
Bu mesajdan alıntı yap

canem72

Grafiker / Batman

Alt 17-01-2014 #3
illustratörde grafik kütüphanesi zengindir. swatches> patterns >basic graphics >basic lines kısmında çesitli çizgi dokuları vardır. Sondasında effect menüden > distort & transform > transformu seçip sadece deseni/dolguyu küçlütüp, döndürmek mümkündür. Dikkat edilmesi gereken obje kutucugunun isareti olmamasıdır. (transfonm objects)
ben yapamadım ya yapıp siteye yükleyebilirmisiniz acasa rica etsem
Bu mesajdan alıntı yap
futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 17-01-2014 #4
all-vektor-free site var ücretsiz vektör indirebilirsin. banner yada ribbon yaz bak ondan sonrası senin araştırma mağrifetine bakar. tam olmasada yakın resimlere tıklayarak istediğini bul.
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 17-01-2014 #5
ben yapamadım ya yapıp siteye yükleyebilirmisiniz acasa rica etsem
Uygulamaya çalışarak program üzerindeki hakimiyetinizi arttırın. Hep hazırı beklemeyin.

all-vektor-free site var ücretsiz vektör indirebilirsin. banner yada ribbon yaz bak ondan sonrası senin araştırma mağrifetine bakar. tam olmasada yakın resimlere tıklayarak istediğini bul.
Forum içinde bir çok konu var iken neden başka yöne yönlendiriyorsunuz ki?

Vektörel - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
iao isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iao

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2014 #6
uygulamalı videoyu asagidaki linkden seyredebilirsiniz, kolay gelsin

https://dl.dropboxusercontent.com/u/426710/zemin.mov
Bu mesajdan alıntı yap

canem72

Grafiker / Batman

Alt 19-01-2014 #7
çok teşekkür ederim halletdim sayenizde..
Bu mesajdan alıntı yap
futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 19-01-2014 #8

Forum içinde bir çok konu var iken neden başka yöne yönlendiriyorsunuz ki?

Vektörel - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım
farklı bir yere yönendirmek değil amacım.
hep kullandığım bir yolu biriyle paylaşmak demek daha doğru olur.
söylediğime kızmayın ama forumda bana denk gelen vektörlerde, zaten bu tip vektör arşiv sitelerinden alınma çalışmalar. Ama yinede aklıma gelse söylerdim
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 20-01-2014 #9
farklı bir yere yönendirmek değil amacım.
hep kullandığım bir yolu biriyle paylaşmak demek daha doğru olur.
söylediğime kızmayın ama forumda bana denk gelen vektörlerde, zaten bu tip vektör arşiv sitelerinden alınma çalışmalar. Ama yinede aklıma gelse söylerdim
Grafikerler.net forumumuz içinde de bir çok vektörel de dahil olmak üzere içerik konularımız diğer yabancı paylaşım sitelerinde de aynı vektörleri veya diğer paylaşımları bulmanız elbette ki mümkün.

Ama uygulamacının kullanımını serbest bıraktığı tüm görseller, fotoğraflar, PSD döküman, Mock-uplar veya web templateler zaten yönlendirdiğiniz siteler gibi bizim forumumuzda da mevcut.

Fakat forumuma üye olurken sizde dahil birçoğumuz, yapılan paylaşımları görmek, çalışmalarımızı paylaşmak ve yapamadıklarımızı sormak, sektörün cidden kalbinin attığı ve nabzını ölçebildiğiniz ve elimizin altında kocaman arşiv deposu olsun diye buralardayız.

Şimdi sorusunu sorupta cevap alan şu cevap sanırım ne demek istediğimi size kısaca anlatır.

çok teşekkür ederim halletdim sayenizde..
Bu mesajdan alıntı yap