Alanından mezun, portfolyosuyla büyüleyici grafik tasarımcılar ve stajyerler arıyoruz - İstanbul

İş Veren İlanları - Alanından mezun, portfolyosuyla büyüleyici grafik tasarımcılar ve stajyerler arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Alanından mezun, portfolyosuyla büyüleyici grafik tasarımcılar ve stajyerler arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ...

Alanından mezun, portfolyosuyla büyüleyici grafik tasarımcılar ve stajyerler arıyoruz - İstanbul
Huzeyfe Adworks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Huzeyfe Adworks

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Alanından mezun, portfolyosuyla büyüleyici grafik tasarımcılar ve stajyerler arıyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama:
Huzeyfe Adworks
Ataşehir / Varyap Meridian

Alanından mezun, portfolyosuyla büyüleyici grafik tasarımcılar ve stajyerler arıyoruz.
Ekibimize katılmak istersen; cv ve portfolyonu bize ulaştır.

huzeyfeadworks.com

E-posta:

Telefon: 0506 558 17 90
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Alanından mezun, portfolyosuyla büyüleyici grafik tasarımcılar ve stajyerler arıyoruz - İstanbulAlanından mezun, portfolyosuyla büyüleyici grafik tasarımcılar ve stajyerler arıyoruz - İstanbulAlanından mezun, portfolyosuyla büyüleyici grafik tasarımcılar ve stajyerler arıyoruz - İstanbulAlanından mezun, portfolyosuyla büyüleyici grafik tasarımcılar ve stajyerler arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap