Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05

Tipografi Tasarımları - Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05 ...

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"Seri Katiller" serisi 5. çalışmam; Albert Fish

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 10-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ellerine sağlik kardeşim güzel olmuş.. ama artik kendini aşsan diyorum, biraz daha zora doğru ilerle Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05 senden daha büyük başarilarin çikacağina eminim Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 10-09-2008 #3
eline sağlık erdemir yine sade ve şık bir tasarım
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #4
ellerine sağlik kardeşim güzel olmuş.. ama artik kendini aşsan diyorum, biraz daha zora doğru ilerle Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05 senden daha büyük başarilarin çikacağina eminim Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05
sağolasın dostum.. aslında çok haklısın, tipografi diye çıktığım yolda sanırım hala grafik kasıyorum, tipografiyi biraz daha ikinci planda bırakıyorum... bir sonrakinde daha fazla kasmak gerek madem Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 10-09-2008 #5
yine bi ilhan geldi bana şimdi bitanede ben yapayım. aslında senden daha iyisini bekliyoruz erdemir çalışmalarına diycek yok sadelikte güzellikte ama daha zorlu bi çalışma denesen bence iyi işler çıkarırsın tekrar eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #6
yine bi ilhan geldi bana şimdi bitanede ben yapayım. aslında senden daha iyisini bekliyoruz erdemir çalışmalarına diycek yok sadelikte güzellikte ama daha zorlu bi çalışma denesen bence iyi işler çıkarırsın tekrar eline sağlık
teşekkür ederim cengiz dostum... haklısın fakat daha zorlusu için inan baya uğraşmam lazım ve inan o kadar yoğun çalışıyorum ki aslen zaman ayıramıyorum o denli, ama 1-2 günde bir tane yapana kadar 5-6 günde daha sağlan birşeyler çıkarmakta mümkün elbet Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05 deneyelim bakalım..
Bu mesajdan alıntı yap
guvenmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 11-09-2008 #7
tebrikler uzun zamandır izliyorum bir konu belirleyip üstüne gitmek güzel bişey. hem eğitici hemde bişeyler üzerinde biği sahibi oluyoruz. çalışmalarının bir çoğunu izledim. çalışmalar iyi burda değinmek istediğim ufak bir nokta var iple bütünlük sağlamaya çaştırdığın tipografik düzende etki biraz dağılmış. bence tek satırlık bir düzenleme için idaaldir ama parağraf için düşünemiyorum. başarılar sana. devamını izleyecem emin ola bilirsin.

haa bu arada sende bir seri katil olup çıkmayasın karşımıza psikolojin bozuluyormuş. böyle incelemeler yaparken Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05
Bu mesajdan alıntı yap
Lucienne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lucienne

Grafiker / Yurtdışı

Alt 11-09-2008 #8
Oooh Yeaaaaaaaah! Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05 Sonunda! Süper olmuş! Güzel yazı seçmişsin, oyuncak tren de tam oturmuş konuya Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05. Ama ben orada zavallı, küçük bir kizın resmi olacağını tahmin ediyordum Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 11-09-2008 #9
arkadaşım döktürmüşsün yine...eline sağlık ama...üzülüyorum bak senin için...seri katiller kanlar falan...psikolojin bozulmasın sonra...Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05şaka biyana...bu işi baya sevdin sen ve banada sevdirdin....teşekkür ederim...seri katil sonunda yakalanacakmı peki...Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-09-2008 #10
tebrikler uzun zamandır izliyorum bir konu belirleyip üstüne gitmek güzel bişey. hem eğitici hemde bişeyler üzerinde biği sahibi oluyoruz. çalışmalarının bir çoğunu izledim. çalışmalar iyi burda değinmek istediğim ufak bir nokta var iple bütünlük sağlamaya çaştırdığın tipografik düzende etki biraz dağılmış. bence tek satırlık bir düzenleme için idaaldir ama parağraf için düşünemiyorum. başarılar sana. devamını izleyecem emin ola bilirsin.

haa bu arada sende bir seri katil olup çıkmayasın karşımıza psikolojin bozuluyormuş. böyle incelemeler yaparken Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05
Teşekkür ederim üstad, haklı olabilirsin aslında bu yaptığım çalışmada diğerlerinden aldığım tatmini tam aldığımı söyleyemem, belki biraz hasta olma arifesinde olmamdandır Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05

Yok yahu bayağı zaman önce hayatlarını indirip okuduğum katiller aslında, henüz birşey olmadı ama çalışmalarını yaparken bakarsın değişir, bilemedim bende :devil:

Oooh Yeaaaaaaaah! Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05 Sonunda! Süper olmuş! Güzel yazı seçmişsin, oyuncak tren de tam oturmuş konuya Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05. Ama ben orada zavallı, küçük bir kizın resmi olacağını tahmin ediyordum Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05
Teşekkür ederim Lucienne Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05 Aslında çocuk resmi de olabilirdi elbet ama yaparken üzerine kan damlamış bir oyuncak fikri daha cazip geldi sanırım... Dua et ateş topu koymadım Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05 (Albert Fish'i tanıyanlara Albert Fish - Seri Katiller Tipografi Çalışması 05))
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
albert, Çalışması, fish, katiller, seri, tipografi