Albüm kapağı lütfen yardım

Photoshop - Albüm kapağı lütfen yardım Sponsorlu Bağlantılar iyi günler arkadaşlar yakında çıkacak olan underground albümümüzün kapak tasarımını yapamıyoruz bi türlü. albüm şarkıları şu an mix masteringde 4 günüm kaldı. kapak tasaramı için verecek param olmadığı ...

Manidar06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manidar06

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler arkadaşlar yakında çıkacak olan underground albümümüzün kapak tasarımını yapamıyoruz bi türlü. albüm şarkıları şu an mix masteringde 4 günüm kaldı. kapak tasaramı için verecek param olmadığı için yaptıramıyorum. malum olan paranın hepsi stüdyoya gitti hatta borcum var biraz. albüm kapağı için bana yardım edebilecek arkadaşlar varsa lütfen konu altına yazsın. verecek param yok Albüm kapağı lütfen yardım malesef ama dua edebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sugupha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sugupha

Grafiker / Ankara

Alt 21-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi günler arkadaşlar yakında çıkacak olan underground albümümüzün kapak tasarımını yapamıyoruz bi türlü. albüm şarkıları şu an mix masteringde 4 günüm kaldı. kapak tasaramı için verecek param olmadığı için yaptıramıyorum. malum olan paranın hepsi stüdyoya gitti hatta borcum var biraz. albüm kapağı için bana yardım edebilecek arkadaşlar varsa lütfen konu altına yazsın. verecek param yok Albüm kapağı lütfen yardım malesef ama dua edebilirim.

dilersen ben deneyebilirim elinde görsel varmı yada bi fikrin?
Bu mesajdan alıntı yap
Manidar06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manidar06

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-07-2010 #3
evet kardeşim var görsel 1 2 tane ama uygunmu bilemiyorum. çok da cafcaflı birşey olsun istemiyorum sadece öyle bir kapak işte. yalnız benim becerilerim yetmiyor malesef. yardım edersen çok makbule geçer.
Bu mesajdan alıntı yap
sugupha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sugupha

Grafiker / Ankara

Alt 21-07-2010 #4
evet kardeşim var görsel 1 2 tane ama uygunmu bilemiyorum. çok da cafcaflı birşey olsun istemiyorum sadece öyle bir kapak işte. yalnız benim becerilerim yetmiyor malesef. yardım edersen çok makbule geçer.

bu adresim istersen ekle ordan görüşelim
Bu mesajdan alıntı yap