ALbüm Kapak Çalışması ( Rap Müzik )

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - ALbüm Kapak Çalışması ( Rap Müzik ) ...

kuduzdoctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kuduzdoctor

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Rap grubu için hazırlamaya çalıştığım album çalışması . Arka üstteki boşlukta bir kaç logo olucak. Şarkı listesi vs kapağın içinde yer alıcak. Yorumlayan ve eleştiren herkese teşekkürler.

Ön taraf

Arka taraf
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmanızda kullandığınız teknikleri anlatırsanız ben dahil bir çok arkadaş fikir sahibi olacaktır..
Bu mesajdan alıntı yap
enesduran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesduran(28)

Grafiker / Ankara

Alt 03-03-2009 #3
o çizimi beyaz bi kağıt üzerine çizipte tarasaydın daha iyi olmazmıydı bunu bu şekilde nasıl kullanmayı düşünüyorsun ?
Bu mesajdan alıntı yap
kuduzdoctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kuduzdoctor

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-03-2009 #4
o çizimi beyaz bi kağıt üzerine çizipte tarasaydın daha iyi olmazmıydı bunu bu şekilde nasıl kullanmayı düşünüyorsun ?
bahsettiğiniz o delikler ve buruşuklarsa amaç zaten cd kabının dandik bir defter yaprağı gibi gözükmesiydi , ayrıca o sokağımsı resimleri ve 2 sanatçıyı çizmedim fotoğraflarla oynayarak bu hale getirdim , cd tek kırımlı kartonda olucak bunlar ön ve arka yüz , kabın içi ve trayın arkası falanda yine bu temada olucak ...
Bu mesajdan alıntı yap