Alçı Üzerine Folyo yapıştırma -yardım-

Folyo kesim - Alçı Üzerine Folyo yapıştırma -yardım- Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu sektöre yeni girdik ve ilk iş olarak 40 metre duvarı kaplama işi geldi.. Baskıda sıkıntı yok baskıları aldık kaplamaya gittik beceremeden geri geldik. İş yerinde yaptığımız ...

Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Alt 12-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu sektöre yeni girdik ve ilk iş olarak 40 metre duvarı kaplama işi geldi.. Baskıda sıkıntı yok baskıları aldık kaplamaya gittik beceremeden geri geldik. İş yerinde yaptığımız demolarda sıkıntı yok fakat yapıştıracağımız alan çok girintili çıkıntılı kalorifer boruları geçiyor camlar giriyor araya vs.vs.vs. bu işi nasıl yapacağız bu gün içinde yardımcı olabilecek arkadaş varmı? Bu işin basit teknikleri neler??? Folyoyu çok parçaya bölmekte istemiyoruz 1-3 metrelik baskılar aldık 45 adet tek tek kaplayıp ilerlemek istiyoruz... Nasıl yaparız bu işi yardımcı olurmusunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Alçı üzerine folyo kaplanmaz. Folyonun yapıştırılacağı yüzey düz ve temiz olmak zorundadır. Alçı zeminin üzerini ne kadar silerseniz silin alttan alçı tozları çıkmaya devam edecektir ki yapıştırsanız bile kısa bir süre sonra kalkıp düşecektir. Folyoyu uygun bir malzemeye (tercihen 2-3 mm dkota) yapıştırdıktan sonra yüzeye uygulamanız en doğru adım olacaktır ...
Bu mesajdan alıntı yap
ectrem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ectrem

Grafiker / Antalya

Alt 20-06-2012 #3
alıçı kaplama duvar üzerine plastik boya sürülmü olarak düşünüyorum yapışmasında sıkıntı olmaz girintili çıkıntılı dedıgınıde bınaı kolonları olark dusunuyorum pürmüz yarımı ıle folyoyu ısıtarak esnetebılır ve yapıstıra bılırsın ta bı bıraz deneyım ıstıyor kalorifer borularına gelınce ya boruları sok yapıstır yada folyaoyu parcalara böl.... iyi işler
Bu mesajdan alıntı yap
Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Alt 21-06-2012 #4
Hallettik sayılır fotoğrafını koyacağım bitmiş halinin...
Bu mesajdan alıntı yap