Alcom Bilgisayar logo çalışması eleştrilerinizi bekliyorum

Logo Tasarımları - Alcom Bilgisayar logo çalışması eleştrilerinizi bekliyorum ...

ussamx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 12-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar bende iki adet logo yaptım arkadaşın firmasına yorumlarınızı ve eleştrilerinii bekliyorum..

Bu arada ben grafiker değilim ama meraklıyım bu drumda olsam olsam kraker olurum heralde:smile::smile:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 12-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence kendi hakkını yemeAlcom Bilgisayar logo çalışması eleştrilerinizi bekliyorum
ilk tasarım daha çok hoşuma gitti...Bir kaç rütuşla kullanılabilir, onlarıda şekil üstünde daha net ifade edebilirim.imageshack te sorun çıktığı için başka bir link vermek zorunda kaldım , kusura bakmaAlcom Bilgisayar logo çalışması eleştrilerinizi bekliyorum

1-Üst çizgiyi ALCOM yazısının en üstüyle sıfırla
2-ALCM harflerinin altına katman eklemişsin buda o harflerin zeminde yatık görünmesini sağlamış,yuvarlak vektörün altınada aynı katmandan eklemelisin
3- ikinci çalışmanda m nin altındaki şerit m harfinin sonuna kadar devam ediyo, A harfininde başından itibaren başlamalı
Bunlar benim nacizane fikirlerim. kolay gelsin Alcom Bilgisayar logo çalışması eleştrilerinizi bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
ussamx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 12-09-2008 #3
Bence kendi hakkını yemeAlcom Bilgisayar logo çalışması eleştrilerinizi bekliyorum
ilk tasarım daha çok hoşuma gitti...Bir kaç rütuşla kullanılabilir, onlarıda şekil üstünde daha net ifade edebilirim.imageshack te sorun çıktığı için başka bir link vermek zorunda kaldım , kusura bakmaAlcom Bilgisayar logo çalışması eleştrilerinizi bekliyorum

1-Üst çizgiyi ALCOM yazısının en üstüyle sıfırla
2-ALCM harflerinin altına katman eklemişsin buda o harflerin zeminde yatık görünmesini sağlamış,yuvarlak vektörün altınada aynı katmandan eklemelisin
3- ikinci çalışmanda m nin altındaki şerit m harfinin sonuna kadar devam ediyo, A harfininde başından itibaren başlamalı
Bunlar benim nacizane fikirlerim. kolay gelsin Alcom Bilgisayar logo çalışması eleştrilerinizi bekliyorum

Evet bencde böyle daha iyi oldu sağol
yukarıda grafiker değilim derken mesleğim o değil demek istemiştim :rofl: yoksam biraz anlıyorum ucundan köşesinden yani :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
napiim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

napiim

Webmaster / İstanbul

Alt 13-09-2008 #4
1. çalışma gayet hoş olmuş 2.ci çalışma bir bilgisiyar firması için eski kalırdı heralde
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
alcom, bekliyorum, bilgisayar, Çalışması, eleştrilerinizi, logo