Alduş Kartvizit Çalışmam

Kartvizit Tasarımları - Alduş Kartvizit Çalışmam ...

Alduş Kartvizit Çalışmam
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alduş Kartvizit Çalışmam

Alt 24-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Alduş Kartvizit Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

srpsyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srpsyn(28)

Yrd. Grafiker / Eskişehir

Alt 28-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
balık görseli yerine başka bişey olabilirdi diye düşündüm içimden..
Emeğine sağlık iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2011 #3
duşakabin demek banyo yapmayı ve suyu sevmek demek, bende bir imaj olarak
bunu en iyi balık anlatıyor diye, bu seçimi yaptım...

teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
grafikseli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikseli

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2011 #4
baloncuk falan olsa daha ii olurdu... görsele bakınca konu adına baktım.. akvaryum sandım.. yanlış anlama
Bu mesajdan alıntı yap

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 07-12-2012 #5
baloncuk falan olsa daha ii olurdu... görsele bakınca konu adına baktım.. akvaryum sandım.. yanlış anlama
alduş un imajı böyle ilgi çekmek ve ne olduğunu anlamak, başarılı oldu sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
CarverTD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CarverTD

Grafiker / İstanbul

Alt 07-12-2012 #6
Yani açıkçası bana süs balıkları satan akvaryumcuların kartını anımsattı. Banyo yapmak suyu sevmekten ziyade temizliği sevmek demektir. Hiç olmamış üstad kusura bakma.
Bu mesajdan alıntı yap
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-12-2012 #7
Nacizane görüşlerim,
Görsel seçimi müşteri ısrarı ise sizin için üzgünüm, değilde sizin kararınız ise başarısız olmuş diyebilirim.
Çünkü kart sahibinin yaptığı işi logo dan başka bir yerde anlamak imkansız.
Bu balık yaklaşımı broşür katalog vb. yerlerde işe yarayabilir ama burada olmamış.
Balıkların içerisnde bulunduğu su daha "aqua" tonlarında olsa idi daha olumlu bakılabilirdi sanki belli ki logo renklerine uydurulmaya çalışılmış.
Ayrıca bilgi metin boyları balıklar uğruna küçük tutulmuş herkes tarafından rahatça okunamayacağı aşikar.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-12-2012 #8
duşakabin demek banyo yapmayı ve suyu sevmek demek, bende bir imaj olarak
bunu en iyi balık anlatıyor diye, bu seçimi yaptım...

teşekkürler
Ben size katılmıyorum, duşakabin demek suyu sevmek ve banyo yapmayı sevmek demek değildir.
Duşakabin, banyo estetiği demek, su sıçraması ve çok dile gelmese de banyo kazalarını önlemek adına özel bir alan yaratmaktır.

Mesela lüks duşakabin ürünlerini, duşakabin içerisinde duş alırken koltuğuna kurulmuş kitap okuyan keyifli birini kullanırsak işlevselliğin yanında konfor ve lüksten esprili bir şekilde bahsetmiş oluruz. Sizin yapmak istediğinizin doğrusu böyle olur bence. niyet isabetli fakat uygulama başarısız tabi bu benim görüşüm kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2012 #9
Ben size katılmıyorum, duşakabin demek suyu sevmek ve banyo yapmayı sevmek demek değildir.
Duşakabin, banyo estetiği demek, su sıçraması ve çok dile gelmese de banyo kazalarını önlemek adına özel bir alan yaratmaktır.

Mesela lüks duşakabin ürünlerini, duşakabin içerisinde duş alırken koltuğuna kurulmuş kitap okuyan keyifli birini kullanırsak işlevselliğin yanında konfor ve lüksten esprili bir şekilde bahsetmiş oluruz. Sizin yapmak istediğinizin doğrusu böyle olur bence. niyet isabetli fakat uygulama başarısız tabi bu benim görüşüm kolay gelsin.
öncelikle konuyu yapmış olduğunuz yorum, yorumdan çok karalama gibi geldi bana kaldı ki duşakabin de insanlar ne yaparlar ? duş alırlar...

kazaları önlemek adına özel bir alan cümlesini ben hiç bir reklam çalışmasında görmedim ? siz gördünüz mü ?

uygulamanın başarısı kabul görmesidir, kabul görmüş bir uygulamanın, sizin
yorumuzda başarısız diye yorumlamanıza da bi anlam veremedim.
Bu mesajdan alıntı yap

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-12-2012 #10
öncelikle konuyu yapmış olduğunuz yorum, yorumdan çok karalama gibi geldi bana kaldı ki duşakabin de insanlar ne yaparlar ? duş alırlar...

kazaları önlemek adına özel bir alan cümlesini ben hiç bir reklam çalışmasında görmedim ? siz gördünüz mü ?

uygulamanın başarısı kabul görmesidir, kabul görmüş bir uygulamanın, sizin
yorumuzda başarısız diye yorumlamanıza da bi anlam veremedim.
Ben sizi neden karalamak isteyeyim ki komik geldi doğrusu Alduş Kartvizit Çalışmam
"karalamak" kendisinden iyi olanlara zayıf insanların yaptığı şeylerdir. Yani her iki şartta da alakasız bir durum.
Çalışmayı görüşe açmışsınız ve bende görüşümü paylaştım; olayı yanlış yorumladığınızı, diğer arkadaşlara da verdiğiniz cevaplarda bundan çok emin bahsettiğinizden açıklayıcı şekilde yorumladım.

"Duşakabin, kazaları önler" diye bir reklamın varlığından bahsetmedim. Dikkatli okuyunuz.Kazaları önler yazarken duşakabinin amacından bahsettim.

Diğer konu ise buradaki işleri yorumlarken müşterinin beğenmesi başarılı olduğunu kanıtlamaz bence. O müşterinizin tasarrufudur beğeni eşiğidir.
Bu sitede işlerin müşterilerinin beğenilerine göre eleştirildiğini hatırlamıyorum, kaldı ki yazdıklarınıza göre bu müşteri dayatması değil sizin fikrinizi müşteriye kabul ettirmiş olduğunuz bir çalışma.
Neyse baştan söylediğim gibi benim yorumum budur katılır ya da katılmazsınız ama olayı başka yöne çekmeyiniz başarılı görseydim artılarından da zevkle bahseder, tebrik de ederdim.
Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları