Alemciler için :)

2050 Yılında Bir Balık - Alemciler için :) Sponsorlu Bağlantılar çok mu abartili.. Ençok onlar etkilenir......

jackhal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jackhal

Grafiker / Konya

Alt 12-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

çok mu abartili..
Ençok onlar etkilenir...Alemciler için :)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 12-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
helal olsun valla bi türkün küresel ısınmaya karşı bakış açısıda böyle olur zaten
balıların tarih olmasından çok rakının yanındaki mezelerden birinin daha tarih olmasına üzülen bi anlatım
ama bişeyi unutmuşsun 2050 yılında o rakının içine koyacak suyuda bulamayabilrsin
GraphiClubeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraphiClubeR

Grafiker / Kütahya

Alt 12-01-2008 #3
Alemciler için :) esprı acısından super olmus yanlıs anlama.ayrıca wolphine de katılıyorum.2050 de o kadar su bıle olmuycak belkiAlemciler için :) ((yemekler de sahane valla su an oole acım kı)) basarılar...
Jidota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jidota

Grafiker / Ankara

Alt 12-01-2008 #4
helal olsun valla bi türkün küresel ısınmaya karşı bakış açısıda böyle olur zaten
balıların tarih olmasından çok rakının yanındaki mezelerden birinin daha tarih olmasına üzülen bi anlatım
ama bişeyi unutmuşsun 2050 yılında o rakının içine koyacak suyuda bulamayabilrsin
Hiç gülceğim yoktu alemsiniz Alemciler için :) bu arada wolphin haklı yorumunda ona katılıorum...
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 12-01-2008 #5
balığın resmini koyman iyi espiri olmuş bence düşünce hoş ama solda ızgara balıklar var o ne
onlarda olmamalı
xaykan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xaykan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 12-01-2008 #6
AYNEN KATILIYORUM.
ÇOK DÜŞÜNDÜREN Bİ ÇALIŞMA OLMUŞ.
BENİM ANLAMADIĞIM TABAĞIN İÇİNDEKİ BALIK RESMİ!
BALIĞIN YOK OLAMASI DEMEK SUYUNDA OLMAMASI DEMEK,
EĞER BALIK YOKSA, TABAKTAKİ DİĞER SEBZELER NERDE VE NEYLE YETİŞTİ ONU ALNLAMADIM?
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 12-01-2008 #7
AYNEN KATILIYORUM.
ÇOK DÜŞÜNDÜREN Bİ ÇALIŞMA OLMUŞ.
BENİM ANLAMADIĞIM TABAĞIN İÇİNDEKİ BALIK RESMİ!
BALIĞIN YOK OLAMASI DEMEK SUYUNDA OLMAMASI DEMEK,
EĞER BALIK YOKSA, TABAKTAKİ DİĞER SEBZELER NERDE VE NEYLE YETİŞTİ ONU ALNLAMADIM?
lütfen mesajlarınızı küçük harfler kullanarak yazınız.. forum kuralları ..
xaykan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xaykan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 12-01-2008 #8
lütfen mesajlarınızı küçük harfler kullanarak yazınız.. forum kuralları ..

ok Alemciler için :)eace1:
hondarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hondarslan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 12-01-2008 #9
abicim napptın sen böyle yine de başarılar dilerim biricik kankim
jackhal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jackhal

Grafiker / Konya

:)

Alt 13-01-2008 #10
valla yorumlara bayildim ben esasinda.. Sebzeler nasil yetisir yok rakinin suyu nasil olur.. Yav icecek su bulamazsak zaten o masa da olmaz.. insanlar da olmaz.. yani ben 2050 den gelmedim.. ne biliyim nasil yetisir bu sebzeler.. laboratuvar da yapilir belki... bu kadar herseyi yok edeceksek niye resim yarismasi var ki.. Ayrica yandakiler balik izgara degil et.. kirmizi et.. her neyse ben zaten böyle esprili seyleri severim.. bi tane daha yapacagim yine esprili bisi olacak.. Hic iyi yönden bakan olmamis ama... buna kirildim darildim.. ben baliksizligin bi bakis acisini ele aldim.. yani rakiciler yiyemiyecek.. siz de baska bi acidan ele alirsiniz olur biter.. saygiler...
Junior eyvallah kardesim.. biricik kankicim... seni seviyorum..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alemciler, iin