Aleminyum Oyma ve Kabartma Harf Tabela

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Aleminyum Oyma ve Kabartma Harf Tabela Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bi tabela tasarımı yaptım aleminyum oyma ve plexi kabartma müşteri beğendi ve uygulamaya geçtik renk olarakta bordo seçildi ama sizin Yorumlarınızı almak istedim...?...

pc_alper33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pc_alper33(29)

Grafiker / Mersin

Alt 26-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bi tabela tasarımı yaptım aleminyum oyma ve plexi kabartma müşteri beğendi ve uygulamaya geçtik renk olarakta bordo seçildi ama sizin Yorumlarınızı almak istedim...?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

mrblr.

Alt 28-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunda ışık olucakmı birde gece görüntüsünü yapabilirmisin.:artipuan
:
Bu mesajdan alıntı yap
pc_alper33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pc_alper33(29)

Grafiker / Mersin

Alt 29-12-2008 #3
bu komple ışıklı olacak plexi kabartma ve sağ sol kutucukların içinde ışık çıkacak artı birde üst taraftanda ışık bandı geçecek çok şık bişey olacak zaten şuan imalatına başlandı bitiş halinide göstercem hafta sonuna biter inşallah takılmadan resmini çekip koarımAleminyum Oyma ve Kabartma Harf Tabela
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

güzel

Alt 04-01-2009 #4
sunumdaki hali ile gece görüntüsünü meraketmiştim...
Bu mesajdan alıntı yap
sahinkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sahinkartal

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-01-2009 #5
renkleri bana göre uyum sağlamamış gibi duruyo ama güzel çalışma ellerine sağlık,bitince ışıklı halinide koyarsan daha güzel olur bende merak ettim.
Bu mesajdan alıntı yap
bestwolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bestwolf

Baskıcı / Kocaeli

Alt 07-02-2009 #6
çokk süper olmuşşş kardeş birr de hangi programda yaptığını öğrenirsek tam süper olurr...
Bu mesajdan alıntı yap
aurum63 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aurum63

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 08-02-2009 #7
Bu haliyle güzel bir görünüm var ama umarım büyük harfler göründüğü gibi yüksek değildir. Zannediyorum alttan ışıklandırma yok, sadece üstten gelen ışıkla görünecekler, bu durumda ( harflerin yüksek olması halinde ) altta oluşacak gölge okunmayı güçleştirecek. Bunlar benim neredeyse her hafta karşılaştığım sorunlar. Gündüz herşey harika görünür ama akşam ışıklar yanınca sorun başgösterebilir. Gölge oluşumunu engellediğin sürece başarılı olursun. Bunuda, zemin malzemesini negatif kesip, pleksi hartfleri içine yerleştirip alttan ışık vererek başarabilirsin. Ama artık bu tekniği bir dahaki işinde kullanırsın ve emin ol mükemmel sonuç alırsın...
Bu mesajdan alıntı yap
brayn_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brayn_27(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2009 #8
hoş
ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
cebecii_mc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cebecii_mc

Baskıcı / Mardin

Alt 06-06-2009 #9
güzel olmuş ellerin sağlım banada sahra yazısının yazı fonto lazım yardımcı olurmusunuz arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
lileo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lileo

Baskıcı / İzmir

Alt 15-07-2009 #10
ellerinize sağlık çok güzel olmuş. yanlız bir tabelacı olarak sadece bu çalışma için değil diğer arkadaşların çalışmalarını da gördüm de biz bilgisayar başında oturanlar habire uğraşmayı severiz. oysa tabela sadelik görünürlük netlik ve okunurluk ister. bu haliyle fonksiyonel hale gelir. Ne kadar az bilgi şekil renk olursa işlenmeside uzak mesafelerden fark edilmeside daha kolaydır. Ben böyle çalışıyorum tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aleminyum, harf, kabartma, oyma, tabela