alevli yazı yazarken sorun

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - alevli yazı yazarken sorun Sponsorlu Bağlantılar iyi günler arkadaşlar.photoshopta alevli yazı yazarken Filter=blur=Gaussion blur yaptıktan sonra değerini 2 verdim.buraya kadar tamam.daha sonra İmage menüsünden adjusments seçip ordanda Hue Saturation seçmem gerekiyo ama hu saturation ...

mavidenizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavidenizz

Grafiker / Kocaeli

Alt 22-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi günler arkadaşlar.photoshopta alevli yazı yazarken Filter=blur=Gaussion blur yaptıktan sonra değerini 2 verdim.buraya kadar tamam.daha sonra İmage menüsünden adjusments seçip ordanda Hue Saturation seçmem gerekiyo ama hu saturation aktif gözükmüyo nerde yanlış yapıyorum lütfen yardım edermisiniz renk veremiyorum..acil..:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

jimmy_can isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jimmy_can

Grafiker / Denizli

Alt 24-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aktif layerde olmayabilirsin
O anda seçili olan layer blur yaptığın layer değilde boş bir layer olabilir..
şu anda aklıma gelenler
Bu mesajdan alıntı yap
mavidenizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavidenizz

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-04-2011 #3
sebebini buldum rgb modunu seçmem gerekiyomuş.ama bunu bulmadan önce programı kaldırıp tekrar yükledim pc ye.bu kezde filter-stylize-wind seçince insufficient free memory yazısı çıkıyo hiç bişey yapamıyorum..ne yapmam gerekiyo.
Bu mesajdan alıntı yap