alfabenize de sahip çıkın!

Afiş Tasarımı - alfabenize de sahip çıkın! Sponsorlu Bağlantılar sahip çıkmamız gereken o kadar çok şey var ki! bunu da unutmayalım... "bir ülken'in lisanı yoksa, o ülkenin insanı yoktur."...

Operadevil69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Operadevil69(35)

Kreatif direktör

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

sahip çıkmamız gereken o kadar çok şey var ki!
bunu da unutmayalım...
"bir ülken'in lisanı yoksa, o ülkenin insanı yoktur."
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hendorfine667 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hendorfine667

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 26-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dstum çok güsel profesyonel duruo beğendim ben
Bu mesajdan alıntı yap
Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Admin

►Patron◄

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-03-2008 #3
Daha önce horus arkadaşımızın buna benzer başka bir konuya yazmış olduğu küçük ama gözlerden kaçan önemli ayrıntıyı sizlerle paylaşmak isterim:

1- "Alfabe alfa ve beta ile başlayan lisanı temsil eder.Bizim kullanmamız gereken ise "abece" dir.Çünkü bizim dilimiz a,b ve c harfleri ile başlıyor."
Not: Yukarıda ki alıntı horus arkadaşımızın mesajından bu konu ile alakasız yerler çıkartıldıktan sonra buraya eklenmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2008 #4
Alfabenize de sahip çıkın ! demisin Operadevil 69.
Ama o "de" baglaci hiç de iyi olmamis.

Sanki alfabenizi de unutmayin, hani onu da bir zahmet aliverin bir yerlere der gibi.
Öyle olmaz "Alfabene sahip çik", gibi bir sey demelisin alfabenize de sahip çıkın!

Çalisman güzel ama, ben daha degisik bir calismani beklerim.
Bu mesajdan alıntı yap

Operadevil69(35)

Kreatif direktör

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 26-03-2008 #5

Sanki alfabenizi de unutmayin, hani onu da bir zahmet aliverin bir yerlere der gibi.
Öyle olmaz "Alfabene sahip çik", gibi bir sey demelisin alfabenize de sahip çıkın!

"Sanki alfabenizi de unutmayin, hani onu da bir zahmet aliverin gibi" düşünme benim orada de bağlacını kullanmada ki amaç kızgınlık belirtisi, bu hatayı yapacak kadar sağduyusuz değilim alfabenize de sahip çıkın!
Düşündüğün gibi değil bunu ben demiyorum türk dil kurumu diyor. ben desem senin yazdığın gibi yapmak zorundayım burada büyük ve halka konuşan ben değil o yani türk dil kurumu... alfabenize de sahip çıkın!ps1:
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2008 #6
"Sanki alfabenizi de unutmayin, hani onu da bir zahmet aliverin gibi" düşünme benim orada de bağlacını kullanmada ki amaç kızgınlık belirtisi, bu hatayı yapacak kadar sağduyusuz değilim alfabenize de sahip çıkın!
Düşündüğün gibi değil bunu ben demiyorum türk dil kurumu diyor. ben desem senin yazdığın gibi yapmak zorundayım burada büyük ve halka konuşan ben değil o yani türk dil kurumu... alfabenize de sahip çıkın!ps1:
Sana sagduyusuz veyahut baska bir düsüncede eksik oldugunu söylemedim.
Bu bana cagristirdigi anlamdi.

Söylemek istedigim sadece benim böyle bir slogandan pek etkilenmeyecegimdi.
Bu mesajdan alıntı yap
toosun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toosun

Grafiker / Muğla

Alt 26-03-2008 #7

Bence arkadaşın çalışması gayet başarılı ve profesyonel eğer sloganı "Alfabene sahip çık" şeklinde koysaydı bu çok basit, insanların gözüne sokarmış gibi ve sığ bir slogan olurdu bence pek çok şeyinize sahip çıktığınız gibi alfabanize de sahip çıkın anlamı, başarılı bir slogan olmasına nedendir... Tipografi bilgisi de afişteki fontları kullanışından görülmekte.. BAŞARILARalfabenize de sahip çıkın!
Bu mesajdan alıntı yap

Operadevil69(35)

Kreatif direktör

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-03-2008 #8
Bence arkadaşın çalışması gayet başarılı ve profesyonel eğer sloganı "Alfabene sahip çık" şeklinde koysaydı bu çok basit, insanların gözüne sokarmış gibi ve sığ bir slogan olurdu bence pek çok şeyinize sahip çıktığınız gibi alfabanize de sahip çıkın anlamı, başarılı bir slogan olmasına nedendir... Tipografi bilgisi de afişteki fontları kullanışından görülmekte.. BAŞARILARalfabenize de sahip çıkın!
toosun ilgin ve sözlerin için teşekkür ederim, demek ki vermiş olduğum sitemi anladın burada ki arkadaşlar farklı açıdan baktıkları için biraz ters gelmiş olabilir sağol...
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 27-03-2008 #9
Daha önce horus arkadaşımızın buna benzer başka bir konuya yazmış olduğu küçük ama gözlerden kaçan önemli ayrıntıyı sizlerle paylaşmak isterim:

HORUS´isimli üyeden Alıntı
1- "Alfabe alfa ve beta ile başlayan lisanı temsil eder.Bizim kullanmamız gereken ise "abece" dir.Çünkü bizim dilimiz a,b ve c harfleri ile başlıyor."
Not: Yukarıda ki alıntı horus arkadaşımızın mesajından bu konu ile alakasız yerler çıkartıldıktan sonra buraya eklenmiştir.
Çalışmanı beğendiğimi söylemiştim fakat acaba 'ABECENE DE SAHİP ÇIK' mı olsaydı diye düşünmedi değilim.
ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 27-03-2008 #10
güzel çalışma tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
sahip, alfabe