alias sketchbook pro

Paint Tarzı Programlar ve Tablet Kullanımı - alias sketchbook pro Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar grafik tablet kullananlar icin onerebilecegim guzel bir program umarım isinize yarar saygılarımla http://rapidshare.com/files/10630276...okpro.exe.html...

alias sketchbook pro
atacagdas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atacagdas

Grafiker / Antalya

alias sketchbook pro

Alt 10-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar grafik tablet kullananlar icin onerebilecegim guzel bir program umarım isinize yarar saygılarımla

http://rapidshare.com/files/10630276...okpro.exe.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 10-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ekran görüntüsü koyarsanız program daha çok ilgi görecektir.Link denenmiştir.
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-04-2008 #3
alias sketchbook pro

alias sketchbook pro

alias sketchbook pro

alias sketchbook pro
Bu mesajdan alıntı yap
atacagdas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atacagdas

Grafiker / Antalya

Alt 11-04-2008 #4
haklısınız pek acele yukledigim icin oldu sanırım bundan sonra dikkat ederimalias sketchbook pro:
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-10-2008 #5
Bakıcam bi inş. güzeldir
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-10-2008 #6
hmm. baktımda güzelmiş yani adobe photoshop un filter sızı gibi
Bu mesajdan alıntı yap
murattanhu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murattanhu

Ressam / İstanbul

Alt 08-08-2009 #7
en sevdiğim sketch programı, çoğu zaman photoshop'tan önce bunda çiziyorum eskizi.
Bu mesajdan alıntı yap
afratafra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afratafra

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-06-2011 #8
selam arkadaşlar.mütemadiyen farklı yerlere soru soruyorum ama aklımdaki sorular sürekli değişiyor.acaba wacom sintiq te çalışırken boyama ışık gölge verme konusunda illustratorden daha iyi bi program var mı .başka bişey mi kullanmak lazım.ama vektörel olması gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
murattanhu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murattanhu

Ressam / İstanbul

Alt 04-06-2011 #9
selam arkadaşlar.mütemadiyen farklı yerlere soru soruyorum ama aklımdaki sorular sürekli değişiyor.acaba wacom sintiq te çalışırken boyama ışık gölge verme konusunda illustratorden daha iyi bi program var mı .başka bişey mi kullanmak lazım.ama vektörel olması gerekiyor.
selamlar,

ne yapmak istiyorsunuz tam olarak? yani vektörel bir çalışma gerekiyorsa, adobe illustrator'den daha iyisini bulmak zor, ama vektörel olmayan, daha çok boyama ve çizgi üzerine bir çalışma gerekiyorsa tabiki başta photoshop yada corel painter.
tabi tüm bunları cintiq ile yada herhangi bir tablet ile aynı kalitede çalışabilirsiniz. tabi photoshop yada painter ile boyama, ışık gölge gibi konularda çalışırken, el çiziminizin de iyi olduğunu varsayıyorum.

adobe illustrator için de tablet yada cintiq pek gerekli mi, yada tablet ile daha mı verimli olabilirsiniz, orası ne yapacağınıza bağlı..

iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
afratafra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afratafra

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-06-2011 #10
ben vektörel çalışmak istiyorum ve çizdiğim şeylere ışık gölge vermek istiyorum.illustratoru henüz bilmediğim için mi acaba ışık gölge veremiyorum çizimlerime.kalemle büyütüp boyuyorum tonlamaları da kağıt üzerinde yapar gibi tarama çizgilerle yapıyorum şimdilik ama resmi büyütünce kötü görünüyor.ilerde logo da çizcem ama logoda profosyonel tonlamalar ,ışık gölge olması gerekir öyle değil mi.karakalem gibi kafama göre çizgi atamam.mesh tool çok iyi ama çizdiklerim üzerinde olmuyor nedense.sorun bu.el çizimim iyidir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alias, pro, sketchbook