Alınık 2.ci El İyi durunmda Digital T-Shirt Baskı Makinesi

İkinci El Ürün Almak İsteyenler - Alınık 2.ci El İyi durunmda Digital T-Shirt Baskı Makinesi ...

replac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

replac

Sanat Yn. / İzmir

Alt 02-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi durumda arıza görmemiş . Baskı Alanı a3 ve daha büyük t-shirt baskı makinesi arıyorum. T-Jet - Texjet Modellerinden varsa lütfen iletişime geçiniz. .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
2. El ürün almak isteyenler ve bu ilanlara cevap veren üyeler bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilirler.

Duyurular:
İlanları Alınık 2.ci El İyi durunmda Digital T-Shirt Baskı Makinesi veya Alınık 2.ci El İyi durunmda Digital T-Shirt Baskı Makinesisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap