AlışVeriş Home

Logo Tasarımları - AlışVeriş Home Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, ev eşyaları satan bir firma için basit bir çalışma yaptım.. Eğer Önerileriniz olursa paylaşırsanız sevinirim aklıma fazla bişey gelmedi uygun olarak.. Fikirlerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum......

AlışVeriş Home
MustafaYasar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MustafaYasar

Webmaster / İzmir

AlışVeriş Home

Alt 14-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, ev eşyaları satan bir firma için basit bir çalışma yaptım.. Eğer Önerileriniz olursa paylaşırsanız sevinirim aklıma fazla bişey gelmedi uygun olarak..
Fikirlerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum...

AlışVeriş Home
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 14-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmayı birazdaha büyük koy bence. bir ikincisi çatıdaki siyah kenar çizgilerini kaldır. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

MustafaYasar

Webmaster / İzmir

Alt 14-04-2008 #3
Yorum Yokmu Arkadaşlar??
Bu mesajdan alıntı yap
escape_lea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

escape_lea

Webmaster / Manisa

Alt 15-04-2008 #4
çok klasik olmuş ve home u belirtmek için ev değilde ilginç bişeyler kullanabilirsin yada hiçbirşey kullanmadan yazı stili ile bir tasarım oluşturabilirsin. tabi güzel bir font ile.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-04-2008 #5
Olmamış. Neden derseniz. Çatı çizimini başka bir logodan hatırlıyorum. Logo sitelerinin birinden mi indirdiniz?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

MustafaYasar

Webmaster / İzmir

Alt 16-04-2008 #6
Olmamış. Neden derseniz. Çatı çizimini başka bir logodan hatırlıyorum. Logo sitelerinin birinden mi indirdiniz?
Logo Sitelerinden Değilde. Bir Logo gördüm hoşuma gitti içinden cektim ama üzerinde değişiklikler yaptım, direk atmadım..
Bu mesajdan alıntı yap
nosce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosce

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-04-2008 #7
En başta fontta bi değişiklik ister. Bence evin çatısından yola çıkıp bişiler yapabilrsin..

Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

MustafaYasar

Webmaster / İzmir

Alt 16-04-2008 #8
AlışVeriş Home
Son Hali..
Bu mesajdan alıntı yap
bykod isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bykod(31)

Grafiker / Bursa

Alt 16-04-2008 #9
bence buda olmamis neden dersen yazi karakter secimin yanlis bu cok klasik biraz daha az bulunan bir font kullamayi dene + renkler siyah ve kirmizi guzeldir ama burda bence biraz daha canli goze batan bi renk secimi yapmalisin cati olayina gelince bi yerden esinlenmissin sanirim ole yaziyordu degistir bi arkadas yazmis daha farkli sekilde anlatmaya calis bi esya olur bi obje olur yada farkli bisi evi aklina getirecek bisiler ornek olarak bak mesala koctasin logosunu incele derim sade ve anlatimi kuvetli simdiden kolay gelsin daha farkli calismalarida gormek isterim ////
Bu mesajdan alıntı yap

MustafaYasar

Webmaster / İzmir

Alt 16-04-2008 #10
bence buda olmamis neden dersen yazi karakter secimin yanlis bu cok klasik biraz daha az bulunan bir font kullamayi dene + renkler siyah ve kirmizi guzeldir ama burda bence biraz daha canli goze batan bi renk secimi yapmalisin cati olayina gelince bi yerden esinlenmissin sanirim ole yaziyordu degistir bi arkadas yazmis daha farkli sekilde anlatmaya calis bi esya olur bi obje olur yada farkli bisi evi aklina getirecek bisiler ornek olarak bak mesala koctasin logosunu incele derim sade ve anlatimi kuvetli simdiden kolay gelsin daha farkli calismalarida gormek isterim ////
Yorumun İçin Çok Sağol Kardeş. Dikkate Alacağım Sölediklerini.. İyi Çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alışveriş, home