Alışveriş Merkezi için broşür ilk sayfa tasarımı (öneri beklenmekte)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Alışveriş Merkezi için broşür ilk sayfa tasarımı (öneri beklenmekte) ...

madnes1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madnes1

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sitede henüz yeniyim. Zaten grafiker bile değilim. Ancak kendi mağazamızın broşürlerini hazırlamaya çalışıyorum. Önüzmüdeki kampanya dönemi için hazırlamaya başladığım bir broşür var. İlk sayfayı yarıladım gibi.
İşte tam bu noktada grafikerlerinde görüşlerini almak istedim. Neresinde ne yanlış? Ne nasıl olmalı? gibi eleştirilerinizi eğer vakit bulabilirde yazarsanız büyük lütuf olur şahsım adına... Şimdiden ilgilenen ilgilenemeyen herkese çok teşekkür ederim.

NOT: Ürün diaları henüz elime ulaşmadığı için geçici olarak internetten temin ettiğim düşük çözünürlüklü fotoğraflarla çalıştım. Orijinal dialar elime geçtiğinde ürünlerin fotoğrafları değişecek.... açıklaması ve fiyatı olmayan diğer iki ürüne de açıklama ve fiyat eklenecek

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grfkr42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfkr42

Grafiker / Konya

Alt 21-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ordaki insan resmini clipart yerine resim kullansan daha iyi olur alt kısımdaki ürünleri de boş alana cek ki daha ön plana atsınlar kendilerini önemli olan ürünleri tanıtmak bence
Bu mesajdan alıntı yap
Kıvanç Engel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kıvanç Engel(35)

Grafiker

Alt 21-05-2008 #3
Yolun ve ürünlerin dağılımı bana biraz karısık geldi ama yinede hoş guruyor tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap

madnes1

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-05-2008 #4
ordaki insan resmini clipart yerine resim kullansan daha iyi olur alt kısımdaki ürünleri de boş alana cek ki daha ön plana atsınlar kendilerini önemli olan ürünleri tanıtmak bence
Aslına bakarsanız doğru olanı bitince göstermekti ama dayanamdım. Acele ettim. Alt kısımdaki ürünlere bir tane daha eklendi. 3 farklı ürünü o alt kısma yerleştiriyorum şuan. Kullandığım illüstrasyona gelince. Tavsiyenizi değerlendiricem. Genel anlamda broşürdeki renkler vs. orijinal fotoğraftansa illüstrenin daha iyi olacağını düşündüğümden dolayı böyle kullandım aslında...

Bu arada sizin yorum yapmış olmanız çok enteresan bir tesadüf oldu. Çünkü bu sitede çalışmlarından (bazılarından) en çok etkilendiğim kişisniz. Şu hani bi arada yayınladığınız "afiş" çalışmalarınız var. Toplam 4 adet. "Tepreş şenlikleri" "çikolatanın enleri" vs... Çok şık çalışmlar. Ayrıca kutlarım. Hatta bu broşürümdeki arka fondaki güneş fikri bile sizin tepreş afişinden etkilenmedir nacizane Alışveriş Merkezi için broşür ilk sayfa tasarımı (öneri beklenmekte)

ilginize çok teşekkür ederim.... ben en iyisi tam bitireyimde öyle yayınlayayaım bu broşürü.. öylesi daha iiy olacak sanırım

Yolun ve ürünlerin dağılımı bana biraz karısık geldi ama yinede hoş guruyor tebrikler
Kıvanç Bey ilginize teşekkür ederim. Ben biraz acele ettim sanırım. Tamamlanmak üzere çalışmam. Aslına bakarsanız karışıklık düşüncesi bende de hasıl oldu fakat, açıklamalar ve fiyatlandırmalarla sanırım bunu aşabileceğim gibi geliyor bana. Bitirince tekrar fikrinizi almak isterim... saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

madnes1

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-05-2008 #5
İlk mesajı düzenleyemiyorum. Çalışmamın bitmiş halini upload ediyorum şuan....
Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum. saygılar....

Bu mesajdan alıntı yap
macsabri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macsabri

Grafiker / İstanbul

Alt 21-05-2008 #6
güzel ama zeminden ürünlerin hiçbiri hatta yazılar bile okunmuyor ya zemini biraz daha kısabilirsin yada yazıların renklerini siyah kullanırsın benim fikrim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-05-2008 #7
kardeş iiii güzel ama yazılar okunaklı değil ve ayrıca şunu unutma bi tasarımda güzelliğin yanında okunaklılık da önemlidir!!!sana tavsiye!
Bu mesajdan alıntı yap
sentezboyut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentezboyut(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-05-2008 #8
Koşan kadın sanki bir zürafanın boynunda koşuyor. Onun dışında fena değil.
Bu mesajdan alıntı yap
mustafaerikci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafaerikci(36)

Grafiker / Konya

Alt 05-06-2008 #9
resimleri büyük ve clipart ı resim kullanmanı dilerinm: ha gayretAlışveriş Merkezi için broşür ilk sayfa tasarımı (öneri beklenmekte)
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 08-03-2009 #10
Yazılar ve alt kısımdaki resimler kenarlara çok yakın.Kenar payı vermeden bu şekliyle baskıya giderse yazıların bir kısmı ve resimlerin alt tarafı gider.onları biraz daha içeri çek.Konseptin fena değil.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alışveriş, beklenmekte, broşür, icin, ilk, merkezi, sayfa, tasarımı, öneri