alışveriş merkezi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - alışveriş merkezi Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaşlar tam bir ay önce grafik tasarım işine başladım. bende yaptığım birkaç çalışmayı göndereyim siz ustalarımdan yorum almak istiyorum....

alışveriş merkezi
alidurmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alidurmus

Grafiker / Kayseri

alışveriş merkezi

Alt 19-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

alışveriş merkezi

selam arkadaşlar tam bir ay önce grafik tasarım işine başladım. bende yaptığım birkaç çalışmayı göndereyim siz ustalarımdan yorum almak istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

haner00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haner00

Grafiker / Yurtdışı

Alt 19-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence marketi ilani oldugu hic anlasilmiyor, bence alisveris resimleri koyman gerekir, birde arkadasi renkli duman hic uymamis, ve yazilar net okunmuyor,

Biraz daha ugrasman gerekicek bol sanslar
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 19-05-2008 #3
Bu daha çok boya firması v.s. gibi geldi bana alışveriş merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 19-05-2008 #4
fontlar, zemin hiç uymamış. ayrıca firmayı yansıtan bir çalışma olmamış. daha iyi bir çalışma yapabilirsin alışveriş merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 19-05-2008 #5
çalışmadan çok bir ay önce neden grafik tasarıma başladığını merak ettim ? Çalışmaya gelince eleştirilecek çok yanı var her hali ile bu işi bilmediğin ortada gözünü geliştirmen gerek araştırman takip etmen gerek boşluğu nasıl kullanacağını bilmiyorsun bunları öğrenmek gerek yani bu iş bi afiş mi el ilanı mı nedir bilmiyorum ama umarım piyasaya yapılan bi çalışma değildir oldukça karmaşık ve tasarım niteliği taşımıyor

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
alidurmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alidurmus

Grafiker / Kayseri

Alt 20-05-2008 #6
yorumlarınız için teşekkür ederim. el ilanı olacak aslında benim tercih ettiğim başka bir zemindi illa bu olacak denince bende bunun üzerinde çalıştım.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2008 #7
arkadaşım daha sade okunaklı bişeyler dene renklerede dikkat et anlıyabiliyroum seni yenisin ve herşeyi, yapmak isitiyosun çalışmanın içinde ama öyle olmuyor zmanla yaptığın işlere dağıt kafandakileri başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-05-2008 #8
adres yazmısın sadece o mahalledekıler gıdıyo galıba.tasarıma gelınce hangı yazıyı okıyım dıe dusunurken ınsan yazıların sekıllerınden dolayı okuyamıyor.ve arkadaslarımızında dedıgı gıbı arka tasarım uymamıs alısverıs merkezıne
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
alışveriş, merkezi