Alışveriş sitesi için freelancer grafiker ve webmaster - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Alışveriş sitesi için freelancer grafiker ve webmaster - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Alışveriş sitesi için freelancer grafiker ve webmaster - Türkiye Geneli Şehir: İstanbul Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: photoshop illustrator dreamweaver Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: ...

kankacem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kankacem

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: photoshop
illustrator
dreamweaver

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar yeni açacagım alışveriş sitesi (Private Shopping) sitem için dışarıdan sitenin banner kısımlarını hazırlayacak siteye resim yükleyecek (gerek kalmayabilir) ve ayrıntılar anlatılacak birini aramaktayım büyük bir firma degilim şahıs firması olarak bile türkiyenin en büyük bankasından sanal pos almış firmayım ve bu işte tekim.Yüksek miktarlarda para veremem ama aylık olarak makul bir fiyat verebilirim.cevaplarınızı bekliyorum.
herkese iyi çalışmalar ve başarılar diliyorum
Saygılarımla
Yaşar Cem GÜNDÜZ

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Alışveriş sitesi için freelancer grafiker ve webmaster - Türkiye Geneli - Alışveriş sitesi için freelancer grafiker ve webmaster - Türkiye Geneli ya da Alışveriş sitesi için freelancer grafiker ve webmaster - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Alışveriş sitesi için freelancer grafiker ve webmaster - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

skynetoktay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skynetoktay

Grafiker / İstanbul

Grafiker ve Webmaster

Alt 09-02-2012 #3
Merhaba,
Skynetgrafik olarak sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.
Teklifimizi mail adresine gönderiyorum.

Saygılarımla.

Oktay
kankacem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kankacem

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2012 #4
ilanım günceldir
skynetoktay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skynetoktay

Grafiker / İstanbul

ünlem
Alt 18-02-2012 #5
Merhaba,

Mail ve telefon aracılığı ile size ulaşamıyoruz.
porfesyonel kesintisiz hizmet sunabilmek için ilanınız ile ilgileniyoruz.

Volkan DEMİR
0542 771 2906
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 11-11-2013 #6
Konu tarihinin geçmiş olması

Paylaşmış olduğunuz içeriğin tarih itibari ile çalışmaya müsait olmaması ve geriye dönüş yapılmadığından insiyatif olarak konu fazlalıklarını silmek sebebiyle konunuz tarafımdan kapatılmıştır.