Alışveriş Sitesi yapımı için yardım lütfen!

Web Tasarımı - Alışveriş Sitesi yapımı için yardım lütfen! ...

cokolopes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cokolopes

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

koysepete özelliklerinde bir alışveriş sitesi yapmak istiyorum ama
daha önce web üzerinde fazla deneyim sahibi değilim.

Bu siteyi yapmam için ne gibi bir yol izlemeliyim, ne gibi programlar kullanmalıyım, şablon olarak bulabileceğim bir durum mudur?

Hali hazırda profesyonel olarak Freehand, Photoshop, Quarkxpresss, illustrator programlarına vakıfım.

Dreamweaver'ı da orta derece de kullanarak html site yapabiliyorum. (Kendi çapımda :smileAlışveriş Sitesi yapımı için yardım lütfen!

Arkadaşlar durum bundan ibaret ne yapmalıyım?

Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar,

Bu siteyi yapmam için ne gibi bir yol izlemeliyim, ne gibi programlar kullanmalıyım, şablon olarak bulabileceğim bir durum mudur?

Hali hazırda profesyonel olarak Freehand, Photoshop, Quarkxpresss, illustrator programlarına vakıfım.

Dreamweaver'ı da orta derece de kullanarak html site yapabiliyorum. (Kendi çapımda :smileAlışveriş Sitesi yapımı için yardım lütfen!

Eğer hiç bir deneyiminiz yoksa anlayan birisine bedel ödeyerek işi yaptırmanız en mantıklısıdır.

Ayrıca bu gibi siteler hazır scriptlerle de kurulabilir. Tabi lisanslıscriptlerden bahsediyorum. Piyasada kanunsuz yoldan dağıtılan scriptlere de güvenmemenizi tavsiye ederim.

Tasarımına gelince. Eğer kod bilginiz yoksa bu konuda da tasarım yapmak yetmeyecektir. Bilginize...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 22-12-2008 #3
Merhaba arkadaşlar,

Profesyonel ps, ai, fh ve quark, orta halli html biliyorsun ve yol göstermemizi istiyorsun..İlginç..
Bedelini verip yaptırınız..
Bu mesajdan alıntı yap
cokolopes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cokolopes

Grafiker / İstanbul

Alt 22-12-2008 #4
Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
masmavi_7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

masmavi_7

Desinatör / Bursa

Alt 01-01-2009 #5
üst düzey kodlama dilleri bilmiyorsanız, bence ilk olarak alışveriş sitesinden başlamayın bu işe....
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-01-2009 #6
OsCommerce i araştır işine yarayacaktır
ama tavsiyem kredi kartı işine girme Alışveriş Sitesi yapımı için yardım lütfen!
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 08-01-2009 #7
Dostum PrestaShop diye yeni bir script çıktı üstelik ücretsiz ancak weble haşırneşir değilsen işin zor olur. o nedenle anlayan biriyle girmelisin bu işe...
Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-01-2009 #8
Php Öğrenmek İstiyorum nerde Başalamlıyım??? oku orda detaylı örnekler sıraladım umarım anlaşılmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-02-2009 #9
bu konuda şu aşamada yapabileceğin hiçbirşey yok sanırım bir vakıf oldugun programların neredeyse hiçbiri bu konuda sana fayda saglamayacaktır. orta duzeyde dw bilmen ile hiç bilmemen arasında bu siteyi yapman için bi fark yok kesinlikle bu konuda tecrubesi olan bir firmaay ya da şahısa yaptrmalısn bunu grafik değil kodla alakalı bir iş bu çunku bu konuda da kendini gelştirebilirsin ama oncelikle boyle bi işle başlamamalısın.
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 23-02-2009 #10
tecrübe edinmeden kalkışmamanı öneririm sağlam bir e ticaret sitesi için ileri düzey kod bilmen gerekiyor biraz çetrefilli iş bu şu olmuyor sen yapamazsın değil fakat senin için çok uzun bir süreç bu sıfırdan öğrenen için ama daha önceden bu işi yapmış firmaları tercih edersen daha kolay olur senin için şimdiden kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alisveris, icin, lutfen, sitesi, yapimi, yardim