Alkaya Elektronik Gazete Arası Broşür Calışması

Deneme Çalışmalar - Alkaya Elektronik Gazete Arası Broşür Calışması ...

yemreyarici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yemreyarici

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

Alt 17-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi Kötü Yorumlarınızı Bekliyorum ;

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

buraktanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buraktanin

Grafiker / Hatay

Alt 17-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kardeşim öncelikle eline sağlık iyi olmuş ufak hatalar var sadece okadar, mesela "Bayrama Şeker Gibi" ve "Özel Fırsatar" yazılarında hizalama sorunu hemen göze çarpıyor ve rahatsız ediyor.Diğer sorunda ürünlerin üzerine koyduğun stickerlar dağınık ve rastgele koyulmuş hepsi aynı yönde ve tarafta dursaydı çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum birde öyle dene istersen.Fikir ve yerleşimde bir sorun yok tekrar eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

yemreyarici

Dosya19
Alt 17-09-2010 #3
Kardeşim öncelikle eline sağlık iyi olmuş ufak hatalar var sadece okadar, mesela "Bayrama Şeker Gibi" ve "Özel Fırsatar" yazılarında hizalama sorunu hemen göze çarpıyor ve rahatsız ediyor.Diğer sorunda ürünlerin üzerine koyduğun stickerlar dağınık ve rastgele koyulmuş hepsi aynı yönde ve tarafta dursaydı çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum birde öyle dene istersen.Fikir ve yerleşimde bir sorun yok tekrar eline sağlık.
arkadaşım yorumların için tessekkur ederim bu insert dağıtıldı zaman gazetesinin arasında yani değişiklik yapsam da olmaz artık ve gelelim senin değiştir dedğin seyler stickerları ilk basta hepsi aynı boyda ve hizalı yapmıstım ancak musteri ole olmamasını istedi bnde dağınık sekilde denedim ilk sayfadaki slogan hatalı maalesef biliyorum hizalamam gerkirdi aceley geldi :S
Bu mesajdan alıntı yap
buraktanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buraktanin

Grafiker / Hatay

Alt 17-09-2010 #4
Anladım kardeşim, müşterilerin böyle ustaymış gibi herşeye karışmalarından bende gıcık oluyorum "Al kardeşim çok iyi biliyorsan sen yap bana niye yaptırıyorsun" dememek için zor tutuyorum kendimi.
Bu mesajdan alıntı yap

yemreyarici

Alt 17-09-2010 #5
Anladım kardeşim, müşterilerin böyle ustaymış gibi herşeye karışmalarından bende gıcık oluyorum "Al kardeşim çok iyi biliyorsan sen yap bana niye yaptırıyorsun" dememek için zor tutuyorum kendimi.
Haklısımn cok gıcık bi durum ama elde yapcak bişey yok Alkaya Elektronik Gazete Arası Broşür Calışması
Bu mesajdan alıntı yap
cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2010 #6
Gerçi iş basılmış gitmiş ama benim ilk dikkatimi çeken şey,çanak antendeki dekupe sorunu oldu
Emeğine Sağlık Kolay Gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ayşe özmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayşe özmen

Grafiker / Muğla

Alt 26-09-2011 #7
logosunun çizimi bana ait olmakla birlikte emeğiniz için elinize sağlık diyeceğim... iyi çalışmalar Alkaya Elektronik Gazete Arası Broşür Calışması
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
alkaya, basit, çalısma