alkobant üzerine ledli kutu harf yerine yeni reklam çalışması -fikirleriniz

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - alkobant üzerine ledli kutu harf yerine yeni reklam çalışması -fikirleriniz ...

laterit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laterit

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dış cephe sistemleri ve reklam tanıtım işine bakıyorum Arkadaşlarım alümniyum kompozit giydirme üzerine yeni reklam çalışması düşünüyorum daha önce ledli kutu harf yapıyordum ama krizde bahanesi oldu müşterilerime ledli fiyatlar fiyatlar fazla gelmeye başladı bir çok iş kaçırdım kompozit giydirme üzerine görüntüyü bozmayacak yeni bir ar-ge çalışması fikirlerinize ve bilginize ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 25-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gü<el bir konu oldu ..
ben led kutu veya file hrf pahallı gelenlere genelde 18 mm dekota veya yerine göre mdf üzeri aynalı harf sunuyorum .. hem yapması basit işçilik çok az
Bu mesajdan alıntı yap

laterit

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-11-2008 #3
teşekür ederim arkadaşım benim aradığım ışıklı olacak bu sistem işliyor çok güzel ama ışıklı sistem düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet Utku DİLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Utku DİLER

Grafiker / Gaziantep

Alt 26-11-2008 #4
bir tabela uzerinde tekrar bi boyut yaratıp sadece o kısmı ısıklı yapıp uzerinede arkadasın onerdigi gibi dakota uzeri renkli flexi kullanabilirsin boylelikle sık bi goruntu olmus olur ama maliyet cok fazla dusmez sonuc olarak yine bi kabartma olayı olcak ama işcilik azalacagından ve alan azalacagından daha uygun işler cıkartabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
plotter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plotter(43)

Grafiker / Rize

Alt 26-11-2008 #5
ledli kutu harflerin fiyatlandırmada ledlerin o kadar etkisi olduğu kanısında deilim
sizin nasıl fiyatlarla çalıştığınızı bilemiyorum ama sonuçta aşağıdaki rsimd görüünen uygulamada kullanılan yaklaşık 10 m ledin bu işde maliyeti 120 dolar civarı
fiyatı bu kadar kabartacağını sanmıyorum

ama dediğiniz gibi değişik fikirler birimizden modeller görmek de gerekiralkobant üzerine ledli kutu harf yerine yeni reklam çalışması -fikirleriniz
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet Utku DİLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Utku DİLER

Grafiker / Gaziantep

Alt 26-11-2008 #6
ledli kutu harflerin fiyatlandırmada ledlerin o kadar etkisi olduğu kanısında deilim
sizin nasıl fiyatlarla çalıştığınızı bilemiyorum ama sonuçta aşağıdaki rsimd görüünen uygulamada kullanılan yaklaşık 10 m ledin bu işde maliyeti 120 dolar civarı
fiyatı bu kadar kabartacağını sanmıyorum

ama dediğiniz gibi değişik fikirler birimizden modeller görmek de gerekiralkobant üzerine ledli kutu harf yerine yeni reklam çalışması -fikirleriniz
Bir tabela maliyetinde sadece led fiyatı yoktur ki led in işçilik fiyatı da yüksekalkobant üzerine ledli kutu harf yerine yeni reklam çalışması -fikirleriniz Ayrıca küçük bir kebapçı da görsel olarak güzel fiyat olarak düşük iş istiyor. Sanırım arkadaş bu tarz bişeyden bahsetti konuyu açan...:angel:
Bu mesajdan alıntı yap

laterit

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-11-2008 #7
evet katılıyorum ucuz maliyetli olmasını istediğim çalışmalar arıyorum bunun üzerinde araştırma ve geliştirme içerisindeyim alkobant çok fazla kapanmıyacak derzi(çizgiler) , buna yeni bir arayış trendy reklam çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
alkobant, calismasi, fikirleriniz, harf, kutu, ledli, reklam, uzerine, yeni, yerine