ALLWIN 512 14PL makinam hakkında acil yardım istiyorum

Dijital makineler - ALLWIN 512 14PL makinam hakkında acil yardım istiyorum Sponsorlu Bağlantılar makinamın renk ve voltaj değerlerini ayar tutturamıyorum devamlı boya damlatma ve tonlarda tutarsızlık yapıyor kullanan arkadaşlarımın sağlıklı değerleri yazarlarsa kullanımımda yardımcı olur cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. allwin ...

devmchakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

devmchakan

Bilg. Teknikeri / Kayseri

ünlem

Alt 27-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

makinamın renk ve voltaj değerlerini ayar tutturamıyorum devamlı boya damlatma ve tonlarda tutarsızlık yapıyor kullanan arkadaşlarımın sağlıklı değerleri yazarlarsa kullanımımda yardımcı olur cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
allwin 512 konica 14 PL DİYE DE GEÇİYOR.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ergdgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ergdgl

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kafadan boya damlatma dedıgınız olay sıpır sıpır bı damlama mı yoksa arada bole malzeme ustune kucuk bı damla bırakmasımı(bu olay malzeme surtmeden yada altını ıyı sılmedıgınızdendır)bırıncı bahsetıgım ıse arka subtank lardan bırınde hava alıyor olabılır voltaj degerınden ole bı damlatma olmaz.tonlarda tutarsızlık yapar bunu engellemek ıcın cok voltajlarla oynamıcaksınız buradan ezbere bılgı ile olmaz ortam sıcaklıgı kafa sıcaklıklarını solemenız gereklı artı malzeme ustundekı atısında bellı olur.klimanız vardır umarım
Bu mesajdan alıntı yap

devmchakan

Alt 28-01-2012 #3
şıpır şıpır damlatmıyor sadece boyayı azına topluyor basmıyo sonra hepsini damlatıyo ve o sırada dumanlama yapmıyor oda sıcaklığımız 22 23 derece devamlı benim şimdiki tek eksiğim güç kaynağı yok onu aldığımda acaba çözülürmü bu sorun güç kaynağıyla alakalımıdır .
Bu mesajdan alıntı yap
otlamaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otlamaz

Grafiker / Çorum

satılık 5 kw ups güç kaynağı

Alt 30-01-2012 #4
380 giriş - 220 volt çıkışlı ups güç kaynağı 5 KW lık satılıktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 30-01-2012 #5
istanbul reklam firması olarak, Allwin marka makinelere hizmet veriyoruz..
Teknik Servis bölümünden bana ulaşabilirsiniz... ismim Erkan DERYA..
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
babayorgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babayorgun

Baskıcı / Niğde

Alt 31-01-2012 #6
kart tan olabilir damlatıyorsa kafala kart arızalıola bilir makınanın arkasında ki kart
Bu mesajdan alıntı yap
ergdgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ergdgl

Hiç Biri / Ankara

Alt 02-02-2012 #7
bu damlatma olayını nokta atısla cozelım o zaman erginfr...hotmail ekle ordan halledelım kolay gelsın.ayrıca guc kaynagı ıle falan alakı seyler degıl guc kaynagı makınayı elektrık dalgalanmasından korumak ıcındır vede kesıntıde onlıne tutar bunun dısında ole bı fayda saglamaz.besyuz otuzdort bes yuz elli iki kırk yedi kırk bir numrmda
Bu mesajdan alıntı yap

devmchakan

Alt 03-02-2012 #8
ergdgl ulaşacağım sana çok saolasın kardeşim
Bu mesajdan alıntı yap