almanyada tabelacilik

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - almanyada tabelacilik ...

almanyada tabelacilik
kunstler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kunstler

Ressam / Yurtdışı

almanyada tabelacilik

Alt 11-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam ben eski sistem yani samur firca yagli boyayla yapilan tabela ustasiyim.10 senedir bu isten uzagim.su anda almanyada yasiyorum ve bu ise tekrar donmek istiyorum.bu is tum dunyada gercekten oldumu acaba?turkiyede oldu bunu biliyorum ama internette bazi videolarda gordum baska ulkelerde bazi kisiler hala devam ettiriyolar.bilgisi olan varmi acaba.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ANIL YÜNCÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ANIL YÜNCÜ(28)

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 11-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Teknoloji iyice gelişti sanmıyorum tamamen ölmüştür o sektör
Bu mesajdan alıntı yap
Sentius isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sentius(37)

Grafiker / Denizli

Alt 11-07-2009 #3
Merhabalar, bana kalırsa söyle bisey yapabilirsiniz. almanyada tabela ve dijital baskı işi yapan iş verenlerle gorusurseniz size yardımcı olabilir diye dusunuyorum. belkide onların bir tanıdıkları vardır. sonucta her sektor herkes birbirini tanıyordur. burada nasılsa orada oyledir. dilerim ki, sansınız ilaver gider de bir yer bulursunuz. diliniz varsa daha iyi yoksa almancası iyi olan biriyle gitmenizde fayda vardır diye dusunuyorum. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
tuceng isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuceng

Grafiker / İzmir

Alt 17-07-2009 #4
Yok Abicim Almanyadada Kalmadı Artık Öle İşler Benim Bilader Orda Bizde Bir Kaç iş için Teklif Verdik Ama Fırça işine rastlamadık.
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

fransada hala devam ediyor

Alt 17-07-2009 #5
fırça işi ölmez türkiyedede ölmeyen yerler var benim arkadaş fransada hala yapıyor bende geçen sene 10 tane tıra yazı yazdım yani ölecek bir iş değil fırça işi ne zaman son fırçacı ölür o zaman bu iş biter
Bu mesajdan alıntı yap
semel reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semel reklam

Karikatürist / Gaziantep

Alt 26-07-2009 #6
yuk arkadaşım be furçacılık kalmadı...nerde o eski bayramlar pardon nerde o eski fıröa ile yaptığımız işler. sanat öldü. grafikerliğin gG sini bilmeyen grafiker oldu iş yapıyorlar.
sen bu sevdadan vazgeççççççççççç.
Bu mesajdan alıntı yap
tanfertan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanfertan

Grafiker / Yurtdışı

Alt 24-09-2009 #7
bende firca ustasiyim almanyada 14 senedir kendi adima reklamcilik yapiyorum 14 sene icerisinde bir kez firca isi yaptim oda gölün ortasindaki dubanin üzerine fujifilm yazdim
4mx4m zatenfirca isi devam etseydi herhalde milyoner olurdum eline bilgisayar alan reklamci oluyor su anda
Bu mesajdan alıntı yap