Alphacam Model Hakkında Bilgi

3D Studio Max - Alphacam Model Hakkında Bilgi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, Alphacam de çizimleri zormu yapıyorsunuz. evet çizim işinde kolaylık sağlaycak bir yöntem anlatım. öncelikle coreldraw ve vectorel çalışan herhangi programla çizimi yaparsınız. ordaki çizimi örnek.dxf farklı ...

mavi_genc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavi_genc

Grafiker / Osmaniye

Alt 29-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

Alphacam de çizimleri zormu yapıyorsunuz. evet çizim işinde kolaylık sağlaycak bir yöntem anlatım.

öncelikle coreldraw ve vectorel çalışan herhangi programla çizimi yaparsınız. ordaki çizimi örnek.dxf farklı uzantıda kaydedersiniz. alphacamda dxf uzantılı dosyaları açabiliyorsunuz. çizimi vectörel proramda çiz aktar alphacamdede bıçak ata kolay bir yöntem ile çizim işinden kurtulmuş olursun.

vectorel programlar dxf autocat formatında kaydetme imkanınız buluyor. alphacam kullanabilecek elemanmı bulamıyorsun. matbaa grafikeri bul cizimi yaptır. dxf kaydettir gerisini alphacam ile yap. eleman sıkıntısına da son ver.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları