Alpyapı logo çalışması

Logo Tasarımları - Alpyapı logo çalışması ...

Alpyapı logo çalışması
oguzhanugur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguzhanugur

Grafiker / Ankara

Alpyapı logo çalışması

Alt 31-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Alpyapı logo çalışması

Yorumlarınızı Bekliyorum:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 31-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen başlık açarken dikat ediniz...

Zira Forum Kurallarında 26. Madde: # Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Bunun sebebi kuraldada açıkça belirtildiği gibi doğru paylaşım ve Forum'un düzeni için gereklidir.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 31-01-2009 #3
İnşaat Firması Logo tasarımı

acaba sizin yaptığınız çalışma serbest çalışma mı?
Bu mesajdan alıntı yap
küçük kanaryam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

küçük kanaryam(33)

Grafiker / Eskişehir

Alt 31-01-2009 #4
farklı alternatifler yapmanı tavsiye ederim. 2. çalışmanda a nın içini dolu bırakmışsın özellikle mi istendi ? farklı fontlar ve çatı içinde farklı çizgiler kullanmanı tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
selmanist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Alt 31-01-2009 #5
İçlerinden birini seçmem gerekse ikinciyi seçerdim. Ancak onda da kullandığın font türkçe karakter desteklemediğinden ı,İ ve ş harfleri değişik görünüyor. Bunun dışında "küçük kanaryam" a katılıyorum. Çatıyı biraz farklılaştırabilirsin. Dışında düzenli içinde düzensiz çizgiler kullanabilirsin mesela. Bu da klasik sayılabilecek bi yöntem ama yine de bi dene derim ben Alpyapı logo çalışması Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap

oguzhanugur

Grafiker / Ankara

Alt 31-01-2009 #6
kasta095 in sorusuna hemen cvp veriyim beim bu çalışmam serbest bir çalışma tabiki bu işlere yeni atıldım sizin gibi tecrübeli insanlardan böyle yorumlar almak sevindirici a nın içini kapatmamın sebebi ise sade kaçmamasını istedim ve değişik ve otantik bir hava vermesi için kapattım Alpyapı logo çalışması tavsiyelerinizi deniycemden emin olabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

oguzhanugur

Grafiker / Ankara

Alt 31-01-2009 #7
Bu arada foruma yeni katıldığımdan dolayı kendimi tanıtma geregi buluyorum Alpyapı logo çalışması beni tanımanızı isterim

Adım Oğuzhan Uğurlu . 1995 Ankara doğumluyum . Aslında grafik işleriyle pek ilgilenmiyordum . Okulda resim hocam beni teşfik etti . Ondan aldığım programlarla başladım. Photoshop , Illustrator vb. gibi programlar verdi bana. İnternetten ve kendi çabalarımla öğrendiğim bu programlarla kendimi geliştirdim. Ve bu yaşta bu noktadayım Alpyapı logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2009 #8
tebrikler ama bir tasarım yaparken kendin üretmeye çalış daha başarılı olursun
Bu mesajdan alıntı yap

oguzhanugur

Grafiker / Ankara

Alt 31-01-2009 #9
Kendim Üretiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
yavuz94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuz94

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 31-01-2009 #10
Bir önerim olcaktı:
Şimdi bir bina düşününüz;ama bu binaalttan bakılıyomuş gibi olsun vede çatısın da da ALPYAPI yazsın.Çatısı dediğim çatısında bir tabelada.Daha sonra bu binanın altından bakıyoruz ya,daha altta da,yani binanın altında da Alt yapı ve İnşaat malzemeleri yazsın.Hani Alt yapı ya,binanın alında oluyor.:smile:
Olmaz mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alp, alpyapi, calismasi, ilk, logo, logolar, tasarladigim, yapi