ALT+mause topu ile zoom sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - ALT+mause topu ile zoom sorunu Sponsorlu Bağlantılar merhabalar photoshop cs4 kulanıcısıyım resımlerı ALT+MUASE topunu kullanarak yakınlaştırıp uzaklaştırıyordum şu anda ise ancak ekrana sığacak kadar yakınlaştırabılıyorum onceden resmın derınlıklerıne sınırsız gıdebiliyordum sımdı resım ekrana sıgdıktan sonra ...

cem--yilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cem--yilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar photoshop cs4 kulanıcısıyım resımlerı ALT+MUASE topunu kullanarak yakınlaştırıp uzaklaştırıyordum şu anda ise ancak ekrana sığacak kadar yakınlaştırabılıyorum onceden resmın derınlıklerıne sınırsız gıdebiliyordum sımdı resım ekrana sıgdıktan sonra zooma ızın vermıyor ne yapmalıyım ALT+mause topu ile zoom sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cem--yilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cem--yilmaz

Grafiker / İstanbul

fabrika ayarları

Alt 08-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cs4 de fabrıka yarlarına nasıl donerım
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-03-2010 #3
Photoshopu ilk yüklendiği ayarlara geri döndürmek için şunları yapın: Photoshopu çalıştırırken ctrl + alt + shift aynı anda basılırsa program başlamadan önce açılan karşınız pencere açılır YES tuşuna basarsak Photoshop'a reset atılır ve daha önce yapmış olduğunuz ayarlamalar silinir (programa yeni kurulmuş gibi olur)
Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2010 #4
merhabalar photoshop cs4 kulanıcısıyım resımlerı ALT+MUASE topunu kullanarak yakınlaştırıp uzaklaştırıyordum şu anda ise ancak ekrana sığacak kadar yakınlaştırabılıyorum onceden resmın derınlıklerıne sınırsız gıdebiliyordum sımdı resım ekrana sıgdıktan sonra zooma ızın vermıyor ne yapmalıyım ALT+mause topu ile zoom sorunu
mouse topunu bilemiyorum ama klavye kullanarak da zoom yapabilirsiniz, ben genelde öle kullanıyorum
space+ctrl: zoom+, space+ctrl+alt: zoom-
Bu mesajdan alıntı yap