Alt yapısı olan yetiştirilmek üzere grafiker / Güngören - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Alt yapısı olan yetiştirilmek üzere grafiker / Güngören - İstanbul ...

atctanitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atctanitim

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma arkadaşımız bulunmuştur. Tşk Grafikerler.net Alt yapısı olan yetiştirilmek üzere grafiker / Güngören - İstanbul
Alt yapısı olan yetiştirilmek üzere grafiker / Güngören

Program/Seviye: Corel orta yada öğrenme isteği olan.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Açıkhava reklam sektöründe hizmet veren firmamıza corel kullanabilecek tecrübeli yada öğrenme isteği bulunan arkadaşlar arıyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Alt yapısı olan yetiştirilmek üzere grafiker / Güngören - İstanbulAlt yapısı olan yetiştirilmek üzere grafiker / Güngören - İstanbulAlt yapısı olan yetiştirilmek üzere grafiker / Güngören - İstanbulAlt yapısı olan yetiştirilmek üzere grafiker / Güngören - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

suskun2734 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suskun2734

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2012 #3
ilanınız güncel mi ?
atctanitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atctanitim

Grafiker / İstanbul

Alt 16-08-2012 #4
Çalışma arkadaşımız bulunmuştur. Tşk Grafikerler.net Alt yapısı olan yetiştirilmek üzere grafiker / Güngören - İstanbul