altın ağacı

Afiş Tasarımı - altın ağacı ...

altın ağacı
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

altın ağacı

Alt 18-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

altın ağacı

İlk yaptığım zaman "acaba çok mu curcuna?" demiştim ama güzel tepkiler aldı iş bitiminde.Dergi reklamında ve flayerda kullanıldı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ebru yavaş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebru yavaş

Grafiker / Muğla

Alt 18-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzel olmuş ellerine sağlık corelide olsaydı keşke :P
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #3
Corel'den hiiiç anlamıyorum :P Aslında eksiklik kabul, piyasada oldukça yaygın çünkü. Illustrator ve Photoshop ürünü. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 18-03-2011 #4
Oldukça hoş olmuş, bana kalırsa da biraz curcuna var, küçük dalların fazlalığı ve uçlardaki kıvrımlar buna sebebp olmuş, belki sadeleşebilir. Tepkiler iyiyse iyidir altın ağacı
Elien sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #5
Oldukça hoş olmuş, bana kalırsa da biraz curcuna var, küçük dalların fazlalığı ve uçlardaki kıvrımlar buna sebebp olmuş, belki sadeleşebilir. Tepkiler iyiyse iyidir altın ağacı
Elien sağlık.
Teşekkür ederim, kullanımların üzerinden biraz zaman geçti açıkçası. Farklı bir ağaçta da aynı uygulamayı yaptım sizinle aynı düşündüğüm için. Bu sevildi, sanırım daha neşeli kalıyor diğerine göre... korkarım sadece bu var şu anda.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 18-03-2011 #6
bende tam tersi illustrator kullanırken çok zorlanıyorum. Bana mı öyle geliyor yoksa corel daha mı özgür çalışma sahasına sahip anlamadım. Sonuç olarak ikisinide kullanmaktayım ama corel bana hep daha çekici geldi. Tek sorunu renkler ama x5 te çözülmüş gibi.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #7
bende tam tersi illustrator kullanırken çok zorlanıyorum. Bana mı öyle geliyor yoksa corel daha mı özgür çalışma sahasına sahip anlamadım. Sonuç olarak ikisinide kullanmaktayım ama corel bana hep daha çekici geldi. Tek sorunu renkler ama x5 te çözülmüş gibi.
Her yiğit ve onların yoğurt yiyişleri altın ağacı ben programı çok önemsemeyenlerdenim herkes alıştığı ile gidiyor ve en iyisi bildiğin yoldur:angel:
Bu mesajdan alıntı yap