Alüminyum PLexi Kabartma 10 mt Tabela

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Alüminyum PLexi Kabartma 10 mt Tabela Sponsorlu Bağlantılar Slmlar Arkadaşlar Diyarbakıra Yaptığımız 10 mt Alüminyum Oyma Plexi Kutu Harf ve en önemliside İçten gizli Kumandalı Gölgelik Tente Alttan Spot Aydınlatmalar Tamamen İşçilikten ve Malzemeden Kaçınılmamış bi ...

pc_alper33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pc_alper33(29)

Grafiker / Mersin

Alt 31-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slmlar Arkadaşlar Diyarbakıra Yaptığımız 10 mt Alüminyum Oyma Plexi Kutu Harf ve en önemliside İçten gizli Kumandalı Gölgelik Tente Alttan Spot Aydınlatmalar Tamamen İşçilikten ve Malzemeden Kaçınılmamış bi çalışma
kolonlar alüminyum giydirme şuanlık 3 boyutlu halini gönderiyorum bi kaç günede uygulanmış halini gönderecem tüm yorumlara açığım tasarım bana ait...
Diyarbakırda baya beğenildi ve beraberinde baya iyi tapkiler aldık...!

Alüminyum  PLexi Kabartma 10 mt Tabela

Açık Tente Hali

Kapalı Tente Hali
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

onder_veysel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onder_veysel

Grafiker / Sakarya

Alt 02-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selam; Uygulanmış Fotolarını görmek isterdim, Tasarım güzel olmuş.
Bu mesajdan alıntı yap

pc_alper33(29)

Grafiker / Mersin

Alt 02-09-2009 #3
Arkadaşlar Buyrun Buda Diyarbakırda Uygulanmış Hali

Bu mesajdan alıntı yap
alkanatmurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alkanatmurat

Grafiker / Konya

Alt 03-09-2009 #4
tabelada fena dalga var sanırım yoksa fotodanmı
Bu mesajdan alıntı yap
katalizor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katalizor

Grafiker / Kütahya

Alt 03-09-2009 #5
Ben dalga göremiyorum tabelada fotoğraftan kaynaklanıyor. Bu kadar işçilik yapıpta alüminyumu ince kullanmazlar heralde Alüminyum  PLexi Kabartma 10 mt Tabela
Ayrıca şu tente olayına bittim harika olmuş. Tasarımı hangi prgramda yaptın 3dmax mi ?
Bu mesajdan alıntı yap

pc_alper33(29)

Grafiker / Mersin

Alt 03-09-2009 #6
Dalga olayı yok tabelada fotoğrafı çeken arkadaş düzgün çekememiş bu şekilde bi tabela yapıp dalga oluşuna izin verilirmi gönül razı olurmu tente olayı evet çok beğenildi çizimide Sketchup programında çizdim yorumlarınız için teşekkürler parmaklarınıza sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
smart_emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smart_emre

Grafiker / Mersin

Alt 04-09-2009 #7
Kankam tek kelimeyle Harika olmuş bence tasarım ve renk seçimi çok hoş gözüküyor bir de yokardakı arkadaş dalga olayından bahsediyor sanırım Arkadaşım sanırım sen fotograf çekme konusunda yenisin sanırım yada bilmiyorsun yüzeyde poliç kullanılmış yüzeldeki parlaklık ve yanlış açıdan çekilen fotograflarda genelde bu sorun olur bunu da ögrenmiş olursun artık.Kankam ayrıca Sketchup üstadı olmuşsun yanlız sana bir tavsiye kankam su plıngs kullanmalısın bence render konusunda çok iyi sunumlarda sana çok faydası olur diye düşünüyorum dostum eline saglık çok harıka
Bu mesajdan alıntı yap

pc_alper33(29)

Grafiker / Mersin

Alt 04-09-2009 #8
Çok teşekkür ettim kanka çok sağolAlüminyum  PLexi Kabartma 10 mt TabelaAlüminyum  PLexi Kabartma 10 mt Tabela denicem dediğin şeyi
Bu mesajdan alıntı yap
artreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artreklam

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 05-09-2009 #9
güzel olmuş elinize sağlı ama ışıklandırmada problem war gibi bide kırmızı daha açık olsaydı nasıl olurdu sizce
Bu mesajdan alıntı yap

pc_alper33(29)

Grafiker / Mersin

Alt 06-09-2009 #10
Abicim şimdi biri diyo tabelada dalga var biri diyo ışıklandırmada hata var Yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum ama resmi çeken arkadaş telefonla çekmiş tabela diyarbakıra gittiği için haliyle fotoğraf makinasını kendileri ile götürmediler kendi cep telefonuyla çekti arkadaş tabelada ne dalga var ne ışıklandırma sorunu var orjinal bi şekilde iş çıkarıldı artı boyayada gelirsek kırmızı daha açık olamaz neden olmaz çünkü renk bordo bordonun açığıda olmaz koyusuda olmaz standart bordo rengi adamların 5 şubesi var tümünede aynı renk kullanıldı saygı duyarım yineden görüşlerinize...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları