amatör afiş çalışmaları

Afiş Tasarımı - amatör afiş çalışmaları Sponsorlu Bağlantılar bu çalışmalarda biraz dekupe hataları var ama yinede photoshop konusunda eğitimsiz ve photshop u sadece hobi olarak yaptığım için güzel olduklarını düşünüyorum. umarım sizde beğenirsiniz. not:görsellerdeki bütün geçişler ...

amatör afiş çalışmaları
ramazan_5842 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazan_5842(28)

Öğrenci (Diğer) / Konya

Dosya19

amatör afiş çalışmaları

Alt 28-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu çalışmalarda biraz dekupe hataları var ama yinede photoshop konusunda eğitimsiz ve photshop u sadece hobi olarak yaptığım için güzel olduklarını düşünüyorum.
umarım sizde beğenirsiniz.
not:görsellerdeki bütün geçişler ve efektler bana aittir.

son kurşun:
amatör afiş çalışmaları

hayatımız sınav:
amatör afiş çalışmaları

yarından evvel:
amatör afiş çalışmaları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

merciless48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merciless48

Öğrenci (Diğer) / Kırklareli

Alt 29-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba afişiniz gayet başarılı. Benimde photoshop ödevim var rtv öğrencisiyim fakat derslerin çoğuna giremedim problemlerimden dolayı. Snden ricam msn adresimi eklemen. Birkaç şey soracağım. *****[/email]

Özel msaj atamıyorum. Mod arkadaşlardan ricam arkadaş adresi alana kadar mesajı idare etmeleri :/
Bu mesajdan alıntı yap

ramazan_5842(28)

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 29-11-2010 #3
Merhaba afişiniz gayet başarılı. Benimde photoshop ödevim var rtv öğrencisiyim fakat derslerin çoğuna giremedim problemlerimden dolayı. Snden ricam msn adresimi eklemen. Birkaç şey soracağım. ********

Özel msaj atamıyorum. Mod arkadaşlardan ricam arkadaş adresi alana kadar mesajı idare etmeleri :/
teşekkür ederim.açıkçası yorumların çoğunluğunun yanlışlarımdan bahsedeceğini zannetmiştim.ilk yorumun beğeni olduğu için baya sevindim.
bu forumda size yardımcı olabilecek profesyonel arkadaşlarımız var.sorularınızı forumda paylaşırsanız eminim size yardımcı olacaklardır.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 29-11-2010 #4
Poster, afiş çalışmalarını takip etmelisiniz. Beğenilecek bir durum yok ama heves kırmayada gerek yok.. Yap, gözlemle modeliyle sanırım kısa zamanda sonuca ulaşırsınız. Fakat gözlemlemeden içinizden geldiği gibi çalışma yaparsanız (ki bu çalışmalar gibi) söylenecek çok fazla yorum alırsınız.

Google Arama > Görseller bir çok konuda işinize yarar. Bir posterin nasıl olabileceği, negibi formlar kullanabileceğiniz, neyi nasıl yaptığınızda ne gibi etki alabilceğinizi gözlemleyerek uyguluyabilirsiniz.

Çalışmalarınızda, görsellerden tutunda, kullandığınız fontlara, fontların Türkçeleştirilmesine.. Özen gösterecek çok konunuz var.. Ama yılmayın..Merakınızı çalışma yapmadan ilk önce araştırmaya vermelisiniz..

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

ramazan_5842(28)

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 29-11-2010 #5
Poster, afiş çalışmalarını takip etmelisiniz. Beğenilecek bir durum yok ama heves kırmayada gerek yok.. Yap, gözlemle modeliyle sanırım kısa zamanda sonuca ulaşırsınız. Fakat gözlemlemeden içinizden geldiği gibi çalışma yaparsanız (ki bu çalışmalar gibi) söylenecek çok fazla yorum alırsınız.

Google Arama > Görseller bir çok konuda işinize yarar. Bir posterin nasıl olabileceği, negibi formlar kullanabileceğiniz, neyi nasıl yaptığınızda ne gibi etki alabilceğinizi gözlemleyerek uyguluyabilirsiniz.

Çalışmalarınızda, görsellerden tutunda, kullandığınız fontlara, fontların Türkçeleştirilmesine.. Özen gösterecek çok konunuz var.. Ama yılmayın..Merakınızı çalışma yapmadan ilk önce araştırmaya vermelisiniz..

Kolay gelsin.
yorumunuz için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
azadeyle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azadeyle

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 03-04-2011 #6
merciless kırıkkaledemi öğrencisin sen
Bu mesajdan alıntı yap