Amatör Çalışmalarımdan Biri - Fm Template

Web Tasarımı - Amatör Çalışmalarımdan Biri - Fm Template ...

Cengizhan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cengizhan1

Hiç Biri / Giresun

Alt 01-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben bu konularda Amatörüm. Hiçbizamanda Kendime Grafikerim Demedim Bazılarınız Yanlıs Düsüne Bilir Sadece Beğeninize Sunuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Buton kullanımlarına bir göz at..Tek düzen sayfa iyidir hoştur ama siyah ve yeşil göz yormuş durumda..Dikkat çekiyor ama yoruyor..Font seçimlerin okunaklı ve 12 puntodan küçük olmasın bence..Sayfayı doldururcam diye görselini bozma ve çalışma alanına yayma. Ve Türkçe karakter hatalarını gözden geçir..
Ama diğer yaptığın çalışmalar gibi biran önce yapayımda bitsin düşüncesi yerine, Firma logosu, konumu ve pozisyonu, sektörü.. gibi yeterli bir araştırma yaptıktan sonra Edebiyat derslerinin vazgeçilmez kompozisyon mantığıyla devam et çalışmalarına..Giriş, gelişme..sonuç..
Eminim ileride güzel işler çıkaracaksın..kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-12-2008 #3
arkadaşlar selam bu soruyu nereye yazacagımı pek bulamadım:S umarım boşuna yer işgal etmem.biz bir sıte yapıoruz custumer feedback module yapacagım.bunun verı tabanına baglantısını saglamam konusunda ne gıbı onerılerde bulunursunuz yanı nasıl yapabılrım elınde dokuman olan paylaşabılırmı
teşekkurler
computer eng.
Bu mesajdan alıntı yap
Cengizhan1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cengizhan1

Hiç Biri / Giresun

Alt 02-12-2008 #4
arkadaşlar selam bu soruyu nereye yazacagımı pek bulamadım:S umarım boşuna yer işgal etmem.biz bir sıte yapıoruz custumer feedback module yapacagım.bunun verı tabanına baglantısını saglamam konusunda ne gıbı onerılerde bulunursunuz yanı nasıl yapabılrım elınde dokuman olan paylaşabılırmı
teşekkurler
computer eng.
Kod ıslerınden anlamadım ıcın Bu islerden anlayan Bi aBiye sordum.

baglantı yapmasına gerek yok frame çeksin.
onun giriş panelini sitesine frema yapsın. Diyo Umarım Yardımcı olmusumdur. ( Artık nedemek İstedi Bilmiyorum ) (=
Bu mesajdan alıntı yap
teksinarda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teksinarda

Webmaster / Bursa

Alt 22-01-2009 #5
Renklere biraz dikkat edersen dahada güzel olabilir arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2009 #6
Bence Websitesi yapımı ile ilgili ciddi bir araştırma yapın. Açmış olduğunuz tüm konuları incelediğimde koyduğunuz çalışmalara yapılan yorumları hiç dikkate almadığınızı düşündüm şahsen. Çünkü en az 4-5 çalışmanızda yapılan yorumların (uyarıların) hiç birinin bu çalışmanız da düzeldiğini görmüyorum. 'Renk uyumu, font seçimi, yazım kuralları ve tasarlamak' maddelerini ele alarak bidaha çalışmalarınızda inceleme yapmanızı tavsiye ederim. Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
mahoo22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahoo22(33)

Webmaster / Kayseri

Alt 22-01-2009 #7
Bence Websitesi yapımı ile ilgili ciddi bir araştırma yapın. Açmış olduğunuz tüm konuları incelediğimde koyduğunuz çalışmalara yapılan yorumları hiç dikkate almadığınızı düşündüm şahsen. Çünkü en az 4-5 çalışmanızda yapılan yorumların (uyarıların) hiç birinin bu çalışmanız da düzeldiğini görmüyorum. 'Renk uyumu, font seçimi, yazım kuralları ve tasarlamak' maddelerini ele alarak bidaha çalışmalarınızda inceleme yapmanızı tavsiye ederim. Başarılar.
emmst arkadaşa katılıyorum.ortadan birsey yok bos gibi duruyor,ust banner yazı buyuk olan bir logo yapmak gerek.sana iyi calısmalarrr...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
amator, biri, calismalarimdan, template