Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop

3D Studio Max - Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop Sponsorlu Bağlantılar Bu işde 35 günlük biri olarak, çalışmada mutlaka eksiklikler görmediğim detaylar var, yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum. Çalışma Yarımdır, detaylar yapılacak, şu ana kadar ışık,Modelleme, kaplamalar, gerçekçilik üzerinde durduğum ...

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 10-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu işde 35 günlük biri olarak, çalışmada mutlaka eksiklikler görmediğim detaylar var, yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum. Çalışma Yarımdır, detaylar yapılacak, şu ana kadar ışık,Modelleme, kaplamalar, gerçekçilik üzerinde durduğum için, bir sahneyle fazla uraşmak istemiyorum, arkadaşlar şu anki durumum için, sonuç değil başlangıç önemli, başını düzgün bilmediğimiz bir konuda sonuçtan düzgün bişey çıkmayacağını düşünen biriyim, aslında hayatımızın her alanı böyle değilmidir ? Başlangıç ve gidişat iyi olursa sonuç iyi olur ! sizden yardımlarınızı, önerilerinizi, tecrübelerinizi, fikirlerinizi,eleştirilerinizi, yorumlarınızı bekliyorum...

Modelleme: 3Ds Max 8
Vray 1.50 Rc
Photoshop CS4

Render: 2048 x 1538 Pixel
Render Süresi: (8 Çekirdek 16 gb Rem) 1dk 18sn

Kaplamalar: Photoshop CS4
Işıklar: Vray 1.50 rc 2 Adet Vray Sun 2 Vrayfun
Modelleme: 3Ds Max ile yapıldı.

Arkadaşlar çok sorunum var ve daha çok çalışmam gerek, fakat asıl sorunum, bir projeyi afaki yapmak (göz hassasiyeti) ile yapmak istemiyorum, ışıkların, kaplamaların, metal krom plastik gibi objelerin gerçek değerlerini bilerek çalışmak istiyorum, daha çok yeniyim ve bu konudada fikir verirseniz mutlu olucam, herkeze başarılar.

Bu konuda fikri olan herkezi bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

jokebox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jokebox

Grafiker / Eskişehir

Alt 11-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mrb. Sen trd de geçirdiğin güleri sayıyosun dikkat ettim.ne kadar gün ve saat değil ne kadar emek verdiğin önemli bence çok kusurun var ama bunlar çok normal iyilerini görerek hatalarını sen bulabilirsin.çoook başarılar diliyorum sana..ilerlemeye devam et...Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop(fena değilsin)
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-05-2009 #3
Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop modelleme üzerine duruyorum şu anda sonra kaplamalar ışıklar yansımalar, tşk
Bu mesajdan alıntı yap
gokpasaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokpasaa

Grafiker / Ankara

Alt 12-05-2009 #4
gökhancım eline sağlık gün geçtikçe daha iyiye gidiyosun tebrikler. devamlı metalde gerçek görüntü istiyosun ama bunun için hazır vraymtller var. ayrıca aklında bulunsun vray biraz daha ezberdir. yani herşey hazırsa renderde gayet gerçekçi ve hazırdır. en azından benim için öle. daha çalışma paylaşmadığım için attığımıda düşünebilirsin gayet doğal haklısın Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop ama yakında zamanda resim eklemeyi öğrenip paylaşıcam. sanada yakın zamanda bu bahsettiğim hazır vraymtlleri ulaştırıcam Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop
sen tüm bu işe gönül vermiş arkadaşlar için.
tekrar emeğine sağlık. görüşürüz.

ayrıca şu sayma işi 365 gün olduğunda birinci yaşını kutlayalım :P Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop
Bu mesajdan alıntı yap
Mertkan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mertkan TEKİN

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2009 #5
Eğer hazır model kullanmıyorsan modellemen mükemmel bu kısa sürede
zamanla ışık ve renderda iyi olacağını umuyorum tavsiyelerim bol bol tutorial izlemen
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-05-2009 #6
gökhancım eline sağlık gün geçtikçe daha iyiye gidiyosun tebrikler. devamlı metalde gerçek görüntü istiyosun ama bunun için hazır vraymtller var. ayrıca aklında bulunsun vray biraz daha ezberdir. yani herşey hazırsa renderde gayet gerçekçi ve hazırdır. en azından benim için öle. daha çalışma paylaşmadığım için attığımıda düşünebilirsin gayet doğal haklısın Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop ama yakında zamanda resim eklemeyi öğrenip paylaşıcam. sanada yakın zamanda bu bahsettiğim hazır vraymtlleri ulaştırıcam Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop
sen tüm bu işe gönül vermiş arkadaşlar için.
tekrar emeğine sağlık. görüşürüz.

ayrıca şu sayma işi 365 gün olduğunda birinci yaşını kutlayalım :P Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop
bizde olduk diyecez birgün, bakalım hangi gün Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop
vraymtlleri sabırla bekliyoruz, herkez adına şimdiden tşk,

364 gün 23 saat 59 dakika 59 saniye sonra kutlamayı hatırlatırım,

yorumların için tşk.

MERTKAN
''Eğer hazır model kullanmıyorsan modellemen mükemmel bu kısa sürede
zamanla ışık ve renderda iyi olacağını umuyorum tavsiyelerim bol bol tutorial izlemen''

sizin bu formda çalışmanızı görmüştüm, söylemek istediğim tek şey sizin gibi ustaların yanında biz bu işden sayılmayız, daha hiç bişey bilmiyoruz, tabi şimdilik,

yinede tşk ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
murat_bboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murat_bboy

Grafiker / İstanbul

Alt 27-05-2009 #7
vray için başarısız bir render
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-05-2009 #8
ya hiç sorma bide kalkmışım oraya v- ray yazmışım , artislik olsun diye kusurabakmayın
Bu mesajdan alıntı yap
gokpasaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokpasaa

Grafiker / Ankara

Alt 28-05-2009 #9
sakin ol adamım. herşeyin bi oluşma süreci vardır zamanla başlar gelişir. yorumlara iyi yada kötü sinirlenmemen lazım. eleştiriye açık olmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2009 #10
Amatör Çalışmam 3dm8 - vray - Photoshop yok vallahi sinirlenmedim , vrayla uraşıyorum , bakalım yeni bi çalışma üzerinde ter döküyorum inşallah vray iyi olucak bu sefer,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları